Kodel dievas liepe Abraomui nuzudyti savo sunu? Juk zudimas yra viena is nuodemiu is 10 dievo isakimu.

Paklausė Tema: Biblija
Kas parase biblija?
Kodel ji tokia manipuliativi?
Skaitant biblija susidaro toks ispudis jog zmogus auklejamas kaip suo: busi geras gausi kaula, busi blogas gausi su lazda per nugara. Biblija eina ciklais: buvo zmones geri - viskas ok, predejo zmones bledavot - dievulis nubaude juos. ta vel zmones buvo geri ir t.t.

viena is manipuliaciju: budas itikinti zmogu kad autoritetas negali buti kviestionojamas. Dievas yra auskciau visko ir zmogui nevalia suprast kaip jis veikia. KAIP TAI YRA IRASOMA praprasto zmogaus samonei?
istorija su Abraomu kuriam buvo liepta nuzudyt savo sunu.
Ale Dievas pazadejo: pasitikek manim ir tau gims kitas ar taves laukia sviesi ateitis bla bla.

KOKS SKIRTUMAS?
TAI ZMOGZUDISTE! TAI BJAURU! TAI SHLIKSTU!

O BAISIAUSIA yra nuzudyti savo sunu! SAVO SUNU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TIK ISIVAIZDUOKYT KAIP JUS NUZUDUOT SAVO SUNU.
AR GALETUMET TAI PADARYT???????????????????????
as nesuprantu
mano galvoj kose ???????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????? ????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????? klaustuku.
prasau padeti, as nesuprantu. kaip Dievas (reprezentuojantis geri), galejo liepti NUZUDITI ABRAOMUI SAVO SUNU. TAI BEPROTYBE!!!!!!!!!!!!!!!!

tai pat kodel as tureciau noret tiketi kazkuo kas skatina smurta? SMURTAS tai bjauru! tai purvina!
Komentavo
GJK,
Jei skaitai Bibliją, melsk Dievo, kad Jis duotu tau supratimo, nes: "30 Pribėgęs Pilypas išgirdo eunuchą skaitant pranašą Izaiją ir paklausė: „Ar ir supranti, ką skaitąs?“ 31 Šis atsiliepė: „Kaip galiu suprasti, jei man niekas nepaaiškina?!“ Ir jis pakvietė Pilypą lipti į vežimą ir sėstis šalia. 32 [i9]Rašto skirsnis, kurį jis ką tik skaitė, skelbė:
Tarsi avį vedė jį į pjovyklą,
ir kaip ėriukas, kuris tyli kerpamas,
jis neatvėrė savo lūpų.
33 Jis liko pažemintas, todėl nebuvo nuteistas.
Kas apsakys jo giminę,
jeigu jo gyvenimas žemėje buvo nutrauktas?!
34 Eunuchas paklausė Pilypą: „Prašom paaiškinti, apie ką čionai pranašas kalba? Apie save ar apie ką kitą?“ 35 Tuomet, atvėręs lūpas ir pradėjęs nuo to skirsnio, Pilypas jam paskelbė gerąją naujieną apie Jėzų."(Apd 8. 30-35)

O sios tavo destytos mintys yra is velnio, nes:
"1 Kupinas Šventosios Dvasios Jėzus grįžo nuo Jordano, ir Dvasia jį vedžiojo po dykumą 2 keturiasdešimt dienų, ir jis buvo velnio gundomas. Jis nieko nevalgė per tas dienas ir, joms pasibaigus, buvo alkanas. 3 Tuomet velnias jam tarė: „Jei tu Dievo Sūnus, liepk šitam akmeniui pavirsti duona“. 4 Jėzus jam atsakė: „Parašyta: Žmogus gyvas ne viena duona!“
5 Tada velnias, pavėdėjęs jį aukščiau, viena akimirka parodė jam visas pasaulio karalystes 6 ir tarė: „Duosiu tau visą jų valdžią ir didybę; jos man atiduotos, ir kam noriu, tam jas dovanoju. 7 Taigi, jei parpuolęs ant žemės pagarbinsi mane, visa bus tavo“. 8 O Jėzus jam atsakė: „Parašyta:
Viešpatį, savo Dievą, tegarbink
ir jam vienam tetarnauk!“
9 Dar nusivedė jį velnias į Jeruzalę, pastatė ant šventyklos šelmens ir tarė: „Jei tu Dievo Sūnus, pulk nuo čia žemyn, 10 nes parašyta:
Jis palieps savo angelams sergėti tave ir dar:
11 Jie nešios tave ant rankų,
kad neužsigautum kojos į akmenį“.
12 Jėzus jam atkirto: „Pasakyta:
Negundyk Viešpaties, savo Dievo!“
13 Visokius gundymus baigęs, velnias atsitraukė nuo jo iki laiko."(Lk 4, 1-13)

Matom kaip velnias iskraipe Dievo Žodį, gundydamas Jėzų, o kaip tu manai, kieno darbus tu dabar darai?

Juk Izaoko taip ir nenuzude: "11 Bet VIEŠPATIES angelas sušuko jam iš dangaus, tardamas: „Abraomai! Abraomai!“ – „Aš čia!“ – jis atsiliepė. 12 „Nekelk rankos prieš berniuką, – tęsė, – nieko jam nedaryk! Dabar aš žinau, kad tu bijai Dievo, nes neatsisakei atiduoti man savo vienatinio sūnaus“."(Pr 22, 11-12)

Kaip matai, cia buvo ismeginimas, o kitoks interpretavimas eina is velnio.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Kol Jums taip atrodo, tai neskaitykite Biblijos ir nebūkite krikščioniu. Beje. kai Abraomui liepė žudyti izaoką, tai 10 Dievo įsakymų dar nebuvo. O kodėl nepasakėte, kad Abraomas taip ir nenužudė savo sūnaus, nes Dievas sustabdė.

Žodžiu, Kęstai, ir nebūkite tuo, krikščioniu, tegul kiti Jums smegenis plauna. O gal Jūs labai stiprus, kad niekas Jums čia ir "nepaaiškins gyvenimo". Tik žinokite, kelias, jei sugalvosite grįžti, jums nebus užkirstas. Keisti tie Jėzaus sekėjai, priima visokius iš visur parsibastančius. Mat Jėzus mums liepė būti tokiais gailestingais, kaip ir dangiškasis Tėvas. Pripažinsiu, sunkiai mums sekasi, todėl Jėzus ir drąsina tokias būti.

Kad Jūs suprastumėte, kad esate mylimas! Deja, jūsų pasisakyme daugiau skausmo, pasimetimo, kaltinimų. Kol kas tik tiek, Kęstai, galiu Jums atsakyti. Linkiu kažkur kažką rasti....
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...