Užtarimo malda ekumeninėje bendruomenėje

Paklausė A Kovo 5, 2018 Tema: Religija
GJK. Noriu paklausti, ar galima priimti maldą ir melstis už kitus ekumeninėje bendruomenėje, kurioje didžioji dauguma yra anglikonų? Jų puslapyje, skiltyje 'We Believe' yra pateiktas ne Apaštalų ar Nikėjos-Konstantinopolio Tikėjimo Išpažinimas, bet išdėstoma punktais, kad tikima į Švč. Trejybę, Jėzaus Kristaus dievyste, kad Jis yra tikras Dievas, ir tikras žmogus, tikima Jo prasidėjimu iš šventosios Dvasios ir gimimu iš Švč. Mergelės Marijos, nukankinimu ant kryžiaus ir prisikėlimu, taip pat skiltis apie Šventąją Dvasią panaši kaip Katalikų Tikėjimo išpažinimų, bet nėra konkrečiai apie Bažnyčią, nors apie bendruomenę, kaip atpirktų Dievo vaikų ir sukurtų pagal Dievo paveikslą ir panašumą bendrystę skiltis yra.
Komentavo Orchus Kovo 30, 2018
„Anglikonų bažnyčią įkūrė Anglijos karalius Henrikas VIII, 1534 m... Atsisakyta mišių, šventųjų paveikslų, celibato,.. XVII a. pirmoje pusėje, valdant Karoliui I, bažnyčia žlugo, bet 1661 m. vėl atkurta.“ (C) Vikipedija

Na, jei kam pakeliui su tokia bažnyčia....

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Kovo 30, 2018
Jei esate katalikas (-ė), linkiu ieškoti katalikiškos bendruomenės. Jeigu domitės anglikonų bendruomenių veikla, tikėtina, kad suprantate ir mokate bendrauti angliškai. Tad nebus problema įsitraukti ir į anglakalbę katalikišką bendruomenę. Labai jums to linkiu. Anglikonų Bažnyčia labai artima Katalikų Bažnyčiai, tačiau vis tik linkiu ieškoti maldos ir sakramentinės, o gal ir artimo meilės praktikos katalikiškoje bendruomenėje.
Užduoti Klausimą

Temos


...