Įstojimas į kunigus

Paklausė anonimas Kovo 11, 2018 Tema: Religija
Sveiki,neseniai pradėjau galvoti apie buvimą kunigu,todėl turiu viena klausima.ar kunigai gali pramogauti? Ar gali vaikščioti į kino teatrus,restoranus,žaisti boulingas ir panašiai.tiesiog jeigu tapčiau kunigų turėčiau labai daug paaukoti.ir dar vienas klausimas.ar kunigai atostogauja?
Komentavo TomasG Kovo 20, 2018
Kunigas su moterim negali. Didziausia auka. Galesi atnest prie altoriaus?
Komentavo Orchus Kovo 24, 2018
jei siekdamas tapti kunigu saldžiai užsisvajoji, kokią didelę auką atnašauji Viešpačiui ir pasauliui [ypač fiziologijos/kūniškumo srityje],- tai jau didžiausia puikybė ir paikybė... Vienintelė adekvati mintis „nesu vertas“...
~~~~
16:13 Joks tarnas negali tarnauti dviems šeimininkams, nes jis arba vieno nekęs, o kitą mylės, arba prie vieno prisiriš, o kitą nieku vers. Negalite tarnauti Dievui ir Mamonai".
16:14 Visa tai girdėjo <...> fariziejai ir šaipėsi iš Jėzaus.
16:15 O Jis jiems pasakė: "Jūs žmonių akyse dedatės teisūs, bet Dievas mato jūsų širdis. Nes tai, kas žmonėse aukštinama, Dievo akyse bjauru".
Komentavo TomasG Kovo 25, 2018
Taigi taigi- tarnyste. Uz celibato auka atlygis- ismalda.
Bet kunigu kaip suprantu truksta. Todel tinka ir kunigas ne tarnaujantis o dirbantis, atlyginima gaunantis garbingai, su gpm,u ir sodra. Atitinkamai ir atostogu grafikas suderintas su sefu. Klausimas tada o koks kunigo pavaldumas tokioj imonej, funkcinis ar tiesioginis? Dar klausimas, tai kam tokiu atveju tarnaujama ir kokie darbo santykiai.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Kovo 20, 2018
Taip, kunigai turi atostogas, gali lankytis teatruose, lankyti baseiną, sporto klubą, nueiti į kavinę, restoraną, žvejoti, grybauti, kepti šašlykus gamtoje. Bet visi šie dalykai negali užimti didelę kunigo laiko dalį. Kunigo tarnystė ir pareiga visada eina pirmoje vietoje. Tad natūralu, kad kartais pramogos gali palaukti. O atostogos labai natūralus dalykas. Aplinkos pakeitimas ir poilsis taip pat svarbus kaip ir bet kokiam kitam žmogui.
Užduoti Klausimą

Temos


...