ar transferingas priestarauja krikscionybei?

Paklausė giedrius Balandžio 11, 2018 Tema: Religija
ar galima praktikuoti transferinga bunant krikscioniu? labai aktualus klausimas jaunimo tarpe.
Komentavo TomasG Balandžio 12, 2018
Viska krikscionis gali istyrineti ir kas gera- pasilaikyti. Bet sitas trans... dar karta irodo kad dabartinis krikscionis nebeisikerta i krikscionybes esme- kukluma, galbut skurda,  nepritekliu, nusiraminima artimo meileje... Siekiam sekmes, gerbuvio, nebeatsilaikom pries primestas gyvenimo normas. Yra parasyta mazdaug taip: nesirupinkite ka valgysite gersite kaip rengsites, nesirupinkite del rytojaus nes rytojus pasirupins savimi.. Kas to laikosi kuris isiklauso? Nei vienas.
Komentavo Πέτρος Balandžio 14, 2018
Kalbant paprastai ir aiškiai, "transferingu" kai kurie laiko "galią", leidžiančią valdyti savo likimą. Parodykite man nors vieną žmogų, kuris turi tokią "galią" :))) Taip sakant, tai "rūpinimąsis" tik savimi. O kas yra tikroji krikščionybė? Krikščionybė yra meilė visiems, visur ir visada.
Taigi, "transferingas" yra tik asmeninio komforto ir sėkmės siekimas, ir tai nėra dvasinis tobulėjimas, todėl tai nedera prie tikros krikščionybės.
Neseniai viena mokslininkė iš Danijos pristatė savo pasaulinį tyrimą, kuriame parodomos jaunų žmonių, besinaudojančių soc.tinklais, preferencijos gyvenime. Maždaug ~60-70% jaunų žmonių labiausiai rūpi būti turtingais/turėti daug pinigų ir būti žinomais. Tai yra siaubingas rodiklis, materialios ir vartotojiškos visuomenės bukinimo pasekmė. Esu visiškai įsitikinęs, jog beveik visi tie jauni žmonės praktikuotų "transferingą", kad tik tai gautų/pasiektų gyvenime - turto bei žinomumo.
Gerbiamieji, nešvaistykite savo laiką ir jėgas kažkokiems "transferingams" :)
Ne tai turi būti svarbiausiu dalyku žmogaus gyvenime.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Balandžio 19, 2018
Transferingas „gundo” tapti dievais. Žmogaus proto ir minčių galia tikrai didelė, bet nevisagalė. Labai gaila, kai griūna „transferinguotų” žmonių planai...
Daugiau linkėčiau pasidomėti lyderystės idėja ir sudalyvauti pasaulinėseje lyderystės konferencijoje.
Kas tai?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1940678402615038&id=192154370800792&refsrc=http%3A%2F%2Flyderiams.lt%2F&_rdr
Užduoti Klausimą

Temos


...