Užtarimo malda

Paklausė anonimas Lapkričio 19, 2018 Tema: Malda
Dažnai visokiuose religiniuose renginiuose matau, kaip žmonės meldžiasi užtarimo maldą uždedami rankas ant užtariamojo pečių. Vieną kartą pats buvau šios maldos. Teko girdėti, kad kai kurie žmonės gauna dovaną iš Šventosios Dvasios kalbėti kalbomis, kaip parašyta Šventajame Rašte ir naudoja šią dovaną melstis užtarimo maldą, kaip tai įvyksta? Ar jie visada supranta, ką kalba? Ar yra kokia konkreti šios maldos formulė? Kodėl apie tai yra gan mažai informacijos? Kartais žmonės per maldą ima juoktis, verkti arba netgi nualpsta, kodėl taip yra? Ar aš galiu gauti šią kalbėjimo kalbomis dovaną?
Atsiprašau, kad taip užpyliau klausimais, prieš tai nieko apie tai nebuvau girdėjęs:)
Komentavo Orchus Lapkričio 20, 2018
siūlyčiau vengti tokių neaiškių praktikų, nes net ir piktasis geba apsimesti šviesos angelu... pamėgdžioti Šv. Dvasios veikimą... teikti savo „dovanų“, įskaitant šėtonišką marmaliavimą kalbomis, kurios vien tik į pražūtį veda...

1 Pt 5
8 Būkite blaivūs ir budrūs, nes jūsų priešas velnias slankioja aplinkui kaip riaumojantis liūtas, tykodamas kurį nors praryti.
9 Pasipriešinkite jam tvirtu tikėjimu, žinodami, kad tokius pačius kentėjimus patiria jūsų broliai pasaulyje.
Komentavo AndriusBrown Lapkričio 24, 2018
Ko šiuolaikiniai kunigai niekaip nesupranta, yra tai, kad apaštalai gavo malonę kalbėti kalbomis ne tam, kad melstųsi už kitus, bet kad galėtų skelbti evangeliją ir susišnekėti su kita kalba kalbančiais. Šiuo atveju šnekėjimas kita kalba ir jos nesupratimas yra vienas iš apsėdimo požymių !!! Dabar nėra tokio poreikio kalbėti kalbomis, nes katalikybė yra visur paplitusi. Antra - šventoji katalikų bažnyčios kalba yra lotynų kalba, o ne kažkokios kalbos, kuriom jie kalba...
Pati užtarimo malda nėra blogis, bet gėrio joje irgi mažai. Žmonės jos prašo nes turi problemų, bet problemų turi, nes yra prisidirbę. Vadinas jie patys turi atsilyginti Dievui už savo nuodėmės, o tai reiškia, kad turi patys melstis už save.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Lapkričio 21, 2018
Užduoti Klausimą

Temos


...