Kaip "persiplėšti" ?

Paklausė Izabelė Kovo 19, 2019 Tema: Nuodėmė
Kažkaip šiais metais išaugo baimė viskam, net mažiausioms smulkmenoms.  Bijau ateities, nežinios. Pasekmes tokios, kad visai nieko nebepadarau laiku, nuolat stresuoju. Ar tai velnias mane bando mane paveikti, ar priezastis glūdi giliau.  Kaip įveikti tą baimę ir pasiryžti veikti?
Komentavo TomasG Balandžio 14, 2019
Na gal kiekviena baime suskaidyti i zingsnius ir irasti mazyti tiksla. Pvz prabudau ir bijau atsikelti - tai persizegnoji sukalbi trumpa malda ir atsisedi. Tada pagalvoji kad tvarka geriau negu betvarke atsistoji ir pakloji lova. Tada supranti kad svara geriau negu nesvara ir nueini nusiprausi. Panasiai taip ir stumiesi. Tada pagalvoji kad tuoj susimausi kazkame tai , tada pasimeldei atsiprasei paprasei Die-o pagalbos persizegnoji atsistoji ir darai, darai bijodama, drebedama bet darai o darai todel nes pasitiki ne savimi,o pasitiki Die-u!  Juk tavo maldoj buvo "teesie Tavo valia". Tai jei jau taip tai gaunasi kad kas benutiktu tebunie nutinka. Ir nebe taip svarbu ar rezultate teks apsizliumbt nukentet pralaimet o gal kaip tik "praslysi" " issisuksi" gal savaime issispres o gal ziurek laimesi! Bet tai jau tampa ne taip svarbu nes visu pirma tu JAM padekosi uz tai kas tau ivyko o jau tada verksi ar gersi sampana.
Manau tokios asmenines baimes zmogui duotos kad jis suprastu kad viltis turi sudeti ne i save ar i kita zmogu bet i Die-a! Tiesa kad mes per kita zmogu gaunam pagalba palaikyma ar pazeminima bet prisiminikim kad tai vyksta Die-ui leidus. Na kazkaip taip va kazkuriuo momentu isisuki ir eini, kazam tu reikalinga kazkas tau reikalingas ir pagauni save kad diena jau persirito link vakaro o tu jau spejai prisiziuret prisiklausyt prisidaryt prisikalbet  pakankamai negatyvo kad jau poreikis yra ilgesnei maldai..

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Balandžio 22, 2019
Tai, apie ką rašote, visai nepanašu į piktųjų dvasių veikimą, greičiau į psichinį ar emocinį nuovargį ar išsiderinimą. Bandykite pati surasti priežastis, su kažkuo pasitarti arba kreiptis į mediciną.
Užduoti Klausimą

Temos


...