Kaip ispirkti piktyje pasakytus labai blogus zodzius.prakeiksma ?

Paklausė Diana Gegužės 13, 2019 Tema: Nuodėmė
Laba diena ,padariau labai didele nuodeme budama labai dideleje nuoskaudoje ir piktyje pasakiau neapsakomai blogus zodzius "prakeikiu".as esu  tikintis zmogus ,tikrai daug metu valdziausi bandziau pamirsti,atleisti kai buvau smeiziama kai sake neteisybe, ir as nesusivaldziau si karta viskas issiliejo iki paskutinio laso ,ir dbr labai gailiuosi ,neturejau teises to daryt ,tikrai stengiuosi buti geras zmogus ,nelinkejau niekada pikto niekam gyvenyme ,atleizdavau, kai man pikta linkedavo ,ar ymanoma ispirkti mano nuodeme ? Ir kaip as tai galeciau padaryt? aciu
Komentavo Orchus Gegužės 18, 2019
eikite išpažinties
Komentavo Juozas. Gegužės 27, 2019
Garbė Jėzui Kristui. Nueik savo Parapijoje į Katalikų Bažnyčią Išpažinties ir drąsiai bei sąžiningai Ją atlik. Kunigui tiesiai ir šviesiai pasakyk: prakeikiau Tą ir Tą, tiek ir tiek kartų. Tvirtai pasiryžk daugiau taip nekalbėti. Rašai, kad gailiesi - tai jau gerai. Po išpažinties už tuos žmones melskis bent iki savaitės laiko, bent po vieną Poterį (jį sudaro 4 maldos) per dieną. Jei savaitės neužteks - laikotarpį pratęsk tol, kol nurims sąžinė. Pasistenk pamiršti visas nuoskaudas ir pykčius. Nes jeigu mylėsi tik Tuos, kurie Tave myli - tai elgsiesi kaip nusidėjėlė. Privalai mylėti visus - pradedant geriausiu draugu ir baigiant blogiausiu priešu. Linkiu Tau sėkmės. Ir aš Tave prisiminsiu savo maldose. Su pagarba - Juozas. P.S. Jeigu šita praktika nepadėtų, tai dar teks tų žmonių atsiprašyti.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Liepos 9, 2019
Jei įmanoma ir tikslinga, atsiprašyti ir susitaikyti su tuo asmeniu, pareiškiant, kad iš tikrųjų jam jokio blogio nelinkite. Žinoma, tokią nuostatą patvirtinkite pati sau. Tada atlikti išpažintį ir nuodėmės neliks.
Užduoti Klausimą

Temos


...