Ištekėjusi moteris

Paklausė Lukas Spalio 19, 2019 Tema: Lytiškumas
Sveiki, esu jaunas jaunuolis ir taip atsitiko, kad vakar per šokius pradėjau šokti su vedusią moterimi ir galiausiai viskas pasibaigė glamonemis, aš žinojau, kad ji yra ištekėjusi ir sąžinės jausmas ir tikėjimas man neleido žengti tolimesnių žingsnių, jokio sekso nebuvo, ji mane norėdavo pabučiuoti bet aš netasileisdavau bet mano rankos taip pat krypo ne į tą pusę ir gašlios mintys. Nieko rimto nebuvo, net netasileisdavau iki pabučiavimo bet gašliu minčių ir rankų prisilietimai prie tam tikrų vietų buvo. Tikrai galėjau su ja pasimylėti bet neleido sąžinės jausmas. Didele nuodėmę padariau ?
Komentavo Keistuolis Lapkričio 28, 2019
Ne svetimauk! Gali perskaityti Evangelijose... Ir tai vienareikšmiška, be jokių išlygų...
Komentavo Saule Sausio 7
Dziugu, kad turit sazine. Nueikite ispazinties, bukit ramus ir venkite sokiu, nes kaip matote tai yra puiki aplinka nuodemei. Šv. Jonas Marija Vianėjus yra pasakes geru pamokslu apie sokius. Issaugoti savo siela daug svarbiau, o Dievo artumas amzinybej bus daug smagiau negu sokiai

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Spalio 25, 2019
Nuodėmę padarėte abu. Kadangi dėjote pastangas, kovojote sunkios nuodėmės nepadarėte. Seksualiniai jausmai labai jautri ir stipri žmogaus gyvenimo dalis. Pirmiausiai turime suprasti, kad tai didelis gėris. Katalikų Bažnyčioje tai skirta santuokoje gyvenantiems žmonėms. Tad linkiu saugoti save ir padėti ištekėjusioms moterims nedaryti santuokinės ištikimybės laužymo nuodėmės.
Užduoti Klausimą

Temos


...