O jeigu aš darau nuodeme del kurios nesigailiu tai nebegaliu eit išpažinties ir priimti komuniją?

Paklausė Vilija Lapkričio 21, 2019 Tema: Lytiškumas
Manau kaip ir dauguma šiuolaikinių žmonių nuolatos darau tokia nuodėmę, kad turiu lytinius santykius su savo vyru tik savo malonumui t.y saugausi nėštumo naudodama kontracepciją. Ar dėl to negaliu eiti išpažinties ir atsiprasyti viespaties uz kitas nuodemes del kuriu gailiuosi? O gal per kiekvieną išpažintį ja pasakyti ir Dievas atleis?
Komentavo TomasG Gruodžio 12, 2019
Jeigu Jus sutuoktiniai tai nera cia nuodemes. Viena salyga - net ir naudojant kontracepcija abu turite sutarti kad jei netiketai pastosi , tu gimdysi. Nes tikimybe pastoti visada yra. JEIGU SUTUOKTINIAI NAUDOJA KONTRACEPCIJA TACIAU YRA ATVIRI NAUJAI GYVYBEI IR PASIRUOSE NETIKETAM NESTUMUI TAI TOKIE SUTUOKTINIAI NUODEMES NEDARO! Bukite laimingi megaukites vienas kitu bukit laisvi , dabar jusu laikas! Kai pasisotinsit ateis laikas pakviesit nauja (as) gyvybe (es). Seimai Dievo palaimos.
Komentavo Saule Sausio 7
Sveikinu jus net ir siais laikais issaugojus sielos jautruma, kad zinote, jog tai nuodeme! Melsiuosi uz jusu santuoka ir kelia i dangu. Uzsienyje esu sutikusi labai labai daugiavaikiu seimu kurios turi drasos vaikus mokyti namuose, uzsiauginti sau darzoviu, o gabus vaikai net ismoksta groti instrumentais patys! Pasitikejimas Dievu niekad nenuvilia

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Sausio 5
Gali būti įvairių aplinkybių, todėl reikalingas asmeninis pokalbis su kunigu, per išpažintį, arba kitaip.
Užduoti Klausimą

Temos


...