kaip suprast

Paklausė anonimas Sausio 25 Tema: Dievas
Yra pasakyta mylek savo artima kaip save pati. Tai jei visos gimines su manim nebendrauja( as ju tikrai nepriversiu bendraut ) ,del to kad esu vargse,ne ju lygio,tai reiskia jie nedaro jokios nuodemes,nes ju valia pasirinkt bendraut ar ne? Tik kur cia tada ta meile artimui?? Juk Dievas neskirsto zmoniu pagal lygi,isvaizda,ar pinigu kieki? O jei mane kiti atstumia,tai reiskias as nenusipelniau zmogiskos meiles? Ar tik man galioja tas isakymas apie artimo meile,o mano artimiem zmonem tas negalioja?
Komentavo Betelge Sausio 28
Iš tiesų, žmonių valia pasirinkti, su kuo bendrauti. Jei jūsų giminės tikrai nebendrauja su jumis, dėl to, kad esate neturtinga, tai jų panieka jums bus atitinkamai įvertinta Tėvo namuose. Bet ne mums juos teisti, tą padarys Dievas. O gal yra kitų priežasčių, dėl ko jie nenori su jumis bendrauti? Juk vargšu būnama ne tik materialiai, bet ir dvasiškai. Gal tai jūs turite pamąstyti, kodėl jie nuo jūsų nusisuka? O dar sakoma, kad geras draugas (-ė) būna artimesnis ir už giminę. Taigi pirmyn. Jūs ištieskite žmonėms draugystės ranką, o ne laukite, kol jums išties. Nesikoncentruokite į save - ai, kokia aš nelaiminga, o pamatykite žmones, pastebėkite - gal aplink jus yra reikalingų pagalbos, užuojautos, dėmesio, išklausymo. Dalinkite save, nes duoti daug geriau, nei imti. Ir draugų kaip mat atsiras.
Komentavo Πέτρος Vasario 12
Gerbiamoji, nėra nė vieno žmogaus pasaulyje, kuriam negaliotų įsakymas mylėti kitą.
Kiekvienas žmogus po savo fizinės mirties ir pats, ir visi ten akivaizdžiai pamatys koks jis buvo žmogus ir kaip jis elgėsi šiame savo gyvenime.
Tas, ką mes vadiname Dievu, myli visus be jokio skirtumo - Dievas myli ir gerus žmones, ir blogus, tačiau Dievas nieko neteisia, kaip kad daugelis čia kalba.
Dievo išmintis yra nepalyginamai tobulesnė, nei mūsų supratimas.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Vasario 19
Dievo įsakymai galioja visiems, ir kas pasakyta Jūsų giminėms, pasakyta ir Jums. Už tai, kaip laikėsi įsakymų, kiekvienas jų asmeniškai duos apyskaitą Dievui, kaip ir Jūs. Todėl stenkitės būti teisi pati, nepriklausomai nuo to, kaip kiti elgiasi.
Užduoti Klausimą

Temos


...