Apsilankymas kitoje baznycioje (ne kataliku

Paklausė Aleksandras Vasario 9 Tema: Bažnyčia
Laba diena,

Kunige, aš esu Katalikas, ir išpažįstu tik vieną tikėjimą. Kadangi gyvenu Vilniuje šiandien apsilankėme įvairiuose meno galerijose, ir pasiūlė pasižiūrėti 3 šventųjų Cerkvėje. Tik apsižvalgėme ir išėjome. Ar tai yra nuodėme lankytis kitoje bažnyčioje? Ar tai nėra leistina? Ar galima apsižvalgyti, pasižiūrėti architektūra, dizainą?
Komentavo Ghost Vasario 10
Tai nėra nuodėmė.
Komentavo ErJ Vasario 10
Nesuprantu, kodėl tai gali būti skaitoma kaip kažkokia nuodėmė?

Nuo kada ėjimas į krikščionišką bažnyčią, kurioje yra išpažįstamas ir šlovinamas mūsų Viešpats yra nuodėmė? Juk ten yra aiškinamas tas pats Dievo Žodis, giedamos Dievą šlovinančios krikščioniškos giesmės, meldžiamasi...

Atsiprašau, bet labai keista logika. Klausimas turėtų skambėti, ar Katalikų Bažnyčios kunigas būtų patenkintas/neįsižeistų, jei parapijietis kartu užeitų pasižiūrėti ir kitos (krikščioniškos) konfesijos maldos namų.
Komentavo Πέτρος Vasario 10
Aleksandrai, kaip tai įmanoma, kad apsilankymas cerkvėje taptų nuodėme??
Ir visai nesvarbu, jog ėjai kažko pasižiūrėti; tu gali ir stačiatikių mišių nueiti pasižiūrėti, ir choro giesmių pasiklausyti, ypač Vilniaus Šv. Dvasios ortodoksų vienuolyno katedroje. Giesmės taip pat kažkuria prasme yra menas. O pačios ortodoksų mišios yra mažai tepasikeitusios nuo tų ankstyvaisiais amžiais buvusių mišių, kai dar katalikų bažnyčia nebuvo atsiskyrusi nuo visuotinės bažnyčios, nors katalikų kunigai dėl atsiskyrimo įnirtingai tvirtina atvirkščiai :)))
Aleksandrai, domėkis istorija, tikraja, dokumentine istorija - nuostabių dalykų atrasi!

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Vasario 12
Nieko blogo ir jokios nuodėmės nepadarėte.
Užduoti Klausimą

Temos


...