Nuo ko man pakeisti savo gyvenimą

Paklausė Anonimas Balandžio 27, 2020 Tema: Nuodėmė
Esu stipriai atitolęs nuo Dievo, aibę nuodėmių esu padaręs, mano gyvenimas gana apgailėtinas atrodo, jau kurį laiką kamuoja mintys apie savižudybę, nebematau prasmės gyventi, rodos, kad pasiekiau dugną. Esu daug šlykščių nuodėmių atlikęs, kuriu net geriau neminėsiu, nes ir pačiam gėda, jau nebepažistu savęs, šlyksčuosiu savimi. Pastaruoju metu jaučiuosi tarsi išsunktas, energijos stygius kamuoja kiekvieną dieną, gal tai galėtų būti apsėdimo požymiai? Neberandu gyvenime atramos, ramybės, rodosi, kad gyvenimas pamažu žlunga, baigiu išprotėti, gal galėtumete duoti patarimų kaip man sustiprinti, atgaivinti ryšį  su Dievu, nuo ko pradėti?Tikiuosiu, tikėjime atrasti gyvenimo džiaugsmą, viltį, nes jau nebežinau ko griebtis
Komentavo Nota bene! (N.B.) Gegužės 31, 2020
kreipkitės į psihologą.
„Jaunimo linija“ - 8 800 28888

Darbo laikas: visą parą
Emocinę paramą teikia: savanoriai

„Vilties linija“ - 116 123

Darbo laikas: visą parą
Pagalbą teikia: savanoriai ir

psichikos sveikatos profesionalai


Kas liečia tikėjimą eikite išpažinties.Galite kreiptis į egzorcistus www.egzorcistas.lt

ŠV. SESERS FAUSTINOS DIENORAŠTIS FRAGMENTAS
"...išvydau du kelius: vienas kelias platus, nubarstytas smeliu ir gelemis, pilnas džiaugsmo ir muzikos, ir ivairiu linksmybiu. Žmones ejo šiuo keliu šokdami bei linksmindamiesi - prieidavo galą nepastebedami, kad jau galas. Bet šio kelio gale buvo baisi praraja, tai yra pragaro liepsnos. Šios sielos aklai krisdavo i šią prarają; kaip ejo, taip ir krito. O ju buvo tiek daug, kad neimanoma buvo suskaičiuoti.
Ir mačiau kitą kelią, tiksliau - taką, nes buvo siauras, akmenuotas, nuklotas erškečiais, ir juo einančiuju akys buvo ašarotos, ir ivairus kentejimai buvo ju dalia. Vieni klupo ant šiu akmenu, bet tuoj pat keldavosi ir eidavo toliau. O kelio gale buvo nuostabus sodas, pilnas visokiu džiaugsmu, ir ten ieidavo šios sielos. Tą pačią akimirką jos pamiršdavo savo kentejimus" (Dien., 153).
Komentavo Kun. Liepos 1, 2020
Pradėkite nuo išpažinties.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Spalio 16, 2020
"Keisti gyvenimą" būtų per drąsu ir sunkiai įvykdoma, geriausia tiesiog pradėti save gydyti geraisiais darbais: stengtis, kad nuo Jūsų buvimo su kuo nors žmonėms nekiltų jokių nepatogumų, nesaugumo, pažeminimo, t.y. kad neskleistumėte tamsos, o kad atneštumėte saugumą, pagarbą, dėkingumą,supratimą, pagalbą ir t.t. Kai vis daugiau ir daugiau pradėtumėte tą daryti, taptumėte šviesos žmonėms nešėju. Taip pamažu sveiktumėte ir gyvenimas keistųsi.Žinoma, reikalinga malda, sakramentų malonė.
Užduoti Klausimą

Temos


...