Esu mergina bet nejaučiu savyje moteriškumo

Paklausė Pasimetusi Gegužės 5 Tema: Visi kiti
Esu jauna mergina tačiau jau kuri laika jaučiuosi nemoteriška.Nežinau iš kur kyla tokios mintys bet jaučiu kad nedominu vaikinu.Turėjau svajoniu apie santuoka bažnyčioje esu tikrai tikinti, bet nežinau kame bėda kodėl savo kūne nejaučiu moters.Per tikybos pamoka kalbėdavom apie moteris ir vyrus ir pasijausdavau labai nemaloniai po keliu metu vis dar jaučiuosi nemaloniai.Dažnai kalbėdavau su savo tikybos mokytoja, ji man nuolat sakydavo, kad esu labai geros širdies jautri rūpestinga tačiau neivertinama.Jaučiu kad man duota būti moterim, bet nesijaučiu moteriška kuri sugebėtu dominti vaikina.Man labai nemalonu tai rašyti ir apie tai kalbéti bet kartais jaučiu gėda už tai kad esu moteris.
Komentavo Vartotojo vardas Gegužės 11
Nėra taip blogai, kaip jums gali atrodyti, greičiausiai tai pereinamasis amžius. Nepraeis daug laiko, kai sudominsite vaikiną ir ne vieną. Garantuoju, kad dauguma vaikinų norėtų būtent tokios panelės. Riesiog vaikinai lėčiau bręsta :) Svarbiausia-išlikite savimi. Viskas Dievo valioje.
Komentavo Bajoras Gegužės 12
Tinka maldos intencija: "Dieve padaryk mane patrauklia vyrams". Bet Dievas Jums kels reikalavimus. Galite savo vyrą sutikti labai neįtikėtinu statusu. Po to - Jūsų vyras atsiskleis visu savo grožiu.
Komentavo TomasG Gegužės 27
Net neina suprasti klausimo atleiskit
Užduoti Klausimą

Temos


...