Pasitikiu tavimi,Kristau ?

Paklausė Jons Birželio 9, 2020 Tema: Malda
Kai žmogus sako kitiems,- aš pasitikiu Jėzumi,-  tai yra aišku ir suprantama. Bet ,kai žmogus šitą kartoja nuolatos pačiam Kristui ,
atrodo,kad abejoja tuo ir Nelabai juo pasitiki ir laukia iš Jėzaus įrodymo,kad galima juo pasitikėti?!( Nes jei pasitiki,tai pasitiki,ir to įrodinėti žodžiais nereikia?!
Komentavo TomasG Birželio 9, 2020
Tai yra bendravimas. Su Kristumi. Kaip ir malda. Juk tikiu. Ber nuolat kartoju : tikiu i Dieva Teva Visagali...
Komentavo Nota bene! (N.B.) Birželio 9, 2020
Seseriai. Faustinai apsireiškęs Išganytojas pageidavo, kad po atvaizdu būtų užrašas: „Jėzau, pasitikiu Tavimi“, kuris primintų, kad tik Dievu pasitikintis žmogus gali priimti Jo teikiamas malones.
ŠV. SESERS FAUSTINOS DIENORAŠTIS FRAGMENTAS"Pasakyk nusidejeliams, kad ne vienas ju neišvengs mano rankos. Jei bega nuo gailestingos mano širdies, pateks i teisingas mano rankas. Pasakyk nusidejeliams, kad visada ju laukiu, isiklausau i ju širdies ritmą, kada ji plaks man. Parašyk, kad prabylu i juos per sąžines priekaištus, per nesekmes ir kentejimus, per audras ir žaibus, kalbu Bažnyčios balsu, o jei padarys visas mano malones bergždžias, užsirustinu ant ju, palikdamas juos vienus, ir duodu jiems, ko trokšta" (Dien., 1728).
Komentavo Bajoras Birželio 10, 2020
Laba diena.
Sveikas nepasitikėjimas ir abejonės turi būti: tiek pačiu Dievu, tiek Kristumi. Tai yra mūsų sveiko proto sąlyga. Visiškas pasitikėjimas veda į fanatizmą, o jis prie gero nepriveda...

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Lapkričio 5, 2020
Tiesiogiai ši trumpa malda kreipiama į Jėzų. Kaip nebūna per daug sakyti "aš tave myliu", taip ir "pasitikiu". Kita šios maldelės prasmė - savyje sukurti pasitikėjimo ir klusnumo nuotaiką bei dvasią.
Užduoti Klausimą

Temos


...