Vardo keitimas/papildymas po krikšto

Paklausė Kristina Birželio 12 Tema: Krikštas
Garbė Jėzui Kristui! Pakrikštyjome dukrytę Liucijos vardu,labai norėtume pridėti dar Viktorijos vardą. Suprantu,kad krikšto dokumento nepakeis ir nekrikštys iš naujo ir pagal krikštą ji visada bus Liucija. Klausimas ar būtų blogai/nekrikščioniška ar kažkaip nepriimtina jeigu mes CM skyriuje pateikę prašymą pridėtume dar vieną vardą pavz. Liucija Viktorija?
Bažnyčios išduotame dokumente būtų Liucija,o naujajame gymimo liūdijime būtų Liucija Viktorija. Ar tai nesudarytų kokių keblumų ateityje,tuokiantis ar priimant Pirmąją Komuniją,sutvirtinimo sakramentą ir pan.?
Dėkoju už atsakymą.
Komentavo Nota bene! (N.B.) Birželio 16
Prisižiūrite serialų ir po to vaikus apdovanojate  keletu vardų.Turi gražų vardą ir gana.Sutvirtinimo sakramento metu taipat duodamas šventas vardas kurį žmogus pasirenka pats.Sakramentų priemime papildomas vardas nieko nelemia.

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas B. Lapkričio 5
Kam iš viso reikalingas tas antras vardas? Gal šeimoje turite kelias Liucijas ir bijote susipainioti? Krikšto vardas (vardai) yra tie, kuriais žmogus pakrikštytas, o savo manieringumui patenkinti galite ir ištisas litanijas surašyti.
Užduoti Klausimą

Temos


...