Vaikų apsigimimai

Paklausė Tema: Dievas
Jeigu sakote, kad bet koks abortas yra nuodėmė. Net ir žinant, kad gims apsigimęs vaikas.
Tai kodėl dievas iš vis leidžia kad vystytusi apsigimę vaikai?
Kokia bus gyvenimo prasmė ir kokybė tokio vargšo vaiko? Gal būt jam tada geriau negimti? Kam reikalinga dievui tokio invalido žmogaus kančia? Juk jis net nepadarė nieko blogo, kad turėtų kentėti?
Komentavo
Kodėl kaltas visada Dievas?
Užterštas oras,chemija  ir t.t. ar tai žmogaus  darbas ar Dievo?
Komentavo
Miela Lina,
Pirmiausia, noriu pasakyti, kad žmonės nesupranta ką reiškia "nuodėmė". Bažnyčios aiškinimas yra absoliučiai klaidingas.
Kad žmogus gimsta su apsigimimais – tai yra tikrai ne Dievo toks "noras", ar pasmerkimas kančiai. Kad tai paaiškinti kodėl taip yra, man čia reiktų aiškinti šio pasaulio visą koncepciją, o ir vietos, ir galimybės čia nėra.
Gyvenimo prasmė kiekvieno žmogaus yra tokia pati ir čia nereikia išskirti kokio nors gimusio, kuris yra kiek kitoks.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Buvo laikas, kai norėjosi duoti visus atsakymus Šiandien drąsiai atsakau aš nežinau, koks Dievo planas vienokiomis ar kitokiomis aplinkybėmis.

Jeigu tai Jūsų asmeninė patirtis ir turite drąsos ja su mumis pasidalinti, mes paskaitysime. Jūsų iškeltuose klausimuose lyg ir jaučiamas žmogiškas rūpestis, bet sykiu ir absoliutus bejėgiškumas į juos gauti atsakymus. Jūs turėtumėte klausti tokių žmonių ir su jais pasikalbėti, ką reiškia auginti vaikus su negale. Mano patirtis parodė, kad daugelis jų tikrai nedejuoja, o gyvena. Ir ne man spręst ar vargsta, ar neturi gyvenimo prasmės.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...