kunigas kavinėje

Kaip užduoti klausimą?

Dėkojame, kad lankaisi klauskkunigo.lt ir užduodi klausimus. Visgi ne visi klausimai yra viešinami. Štai keletas patarimų, kurie padidins šansus tavo klausimui pasiekti kunigus:

Atlik namų darbus Ar tikrai atlikai paiešką tiek svetainėje, tiek internete, tiek enciklopedijoje prieš užduodamas klausimą? Jei taip, parašyk klausime, ką radai ir kodėl tai neatsakė į tavo klausimą. Tai padės išvengti pasikartojančių ar akivaizdžių atsakymų, be to tai leis tau gauti tikslesnį atsakymą!

Būk konkretus Nekonkretūs klausimai sulaukia nekonkrečių atsakymų. Pasistenk aiškiai ir konkrečiai suformuluoti savo klausimą, pateikdamas kuo daugiau informacijos.

Laikykis tematikos Kunigai nepasakys tau šioje svetainėje, kaip išsikepti skanią picą :) Tačiau mielai atsakys į klausimus susijusius su krikščionių katalikų tikėjimu. Dėl kitų su svetaine susijusių klausimų rašyk administratoriams.

Būk korektiškas Kas gerbia tiek save, tiek aplinkinius, tas sulaukia to paties ir iš kitų. Todėl stenkis klausimus užduoti mandagiai, venk kaltinimų, šmeižimų ar įžeidimų konkretiems asmenims, Katalikų Bažnyčiai ar krikščionių katalikų tikėjimui. O kad klausimai neturi prieštarauti Lietuvos Respublikos įstatymams turbūt ir taip savaime suprantama :)

Priimk kito nuomonę ir būk kantrus Atsakymo į tavo klausimą gali tekti palaukti ir jis ne visuomet bus toks, kokio norėjai, bet tai nereiškia, kad jis yra blogas. Tiesus atsakymas į klausimą ne visuomet yra įmanomas. Be to, gi visuomet tavo klausimą savo atsakymu gali papildyti kitas kunigas. Net jei kunigams nepavyksta atsakyti į tavo klausimą, arba, priešingai, pasako tiksliai tai, ką norėjai išgirsti - jie tik stengiasi tau padėti.

Draugai

...