Ar įmanoma padėti žmogui atsiversti jei jis nerodo išvis jokio noro?

Paklausė Tema: Religija
Garbė Jėzui Kristui,

Su žmonėmis, kuriems nesvetimi gyvenimo prasmės klausimai ir kurie nėra nusistatę krikščionybės atžvilgiu, dar įmanoma kalbėtis ir per argumentus apeliuoti į protą ir taip žingsnis po žingsnio, dar už juos pasimeldžiant, padėti pažinti Jėzų. Bet ką daryti su tais žmonėmis, kurie yra arba visiškai abejingi bet kokiems amžiniesiems klausimams ir teigia, kad jiems visiškai neįdomu "tas tavo Dievas", arba net yra priešiškai nusiteikę prieš bet ką, susijusį su tikėjimu? O jei tas žmogus yra labai labai artimas?

DIDELIS ačiū už atsakymus ir geranoriškumą.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Sveika Flora,

Jei koncentruosies į kitų atvertimą, nieko nebus. Ugdykis Kristaus pažinime ir artimo meilėje ir patys žmonės pradės kalusinėti apie tavyje gyvenančią viltį. Atsivertimas - dovana, bet tikslas ir mūsų žvilgsnis į Jėzų.

Klausimai tau: kaip tu jautiesi ,kai tenka bendrauti su netikinčiais ar priešingai nusistatančiais žmonėmis? Gal pirmiausia, reikėtų su jais susidraugauti, nes niekam nepatinka viską žinantys, teisuoliai - nepaliekantys vietos apsisprendimo laisvei. (Šituo sakiniu, gal ir nepataikiau:DD)
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...