Meilė po peiliu

Paklausė Tema: Visi kiti
Laba,
norejau paklausti, jei Kurejas sukure visa, o tikiu , noriu tiketi, kad taip yra, sukure zemeje vykstancius procesus, pagal evoliucija -  tai yra rusys vystosi, vis i sudetingesnes, bet esme dazniausiai ta pati - stipresnis ir grazesnis islieka, kad pratesti egzistencija ir palikti palikuonis. Silpnasis - eina uz borto. Jei Apreiskime stiprybe pasireiske silpnume ir gerume - kodel visa gamtoje, o ir zmogiskame pasaulyje viskas vyksta atvirksciai - tik konkurencineje kovoje mes turime "laimeti" vieta po saule - darbe ar santykyje su moterimi?

Trumpai tariant - kodel zmogaus "vidus" - "geras", o isoreje  - kova uz buvi? Ir tai ne musu "nuodeme" ar jos pasekme, bet motule gamta taip surede - ten visi viens kita eda kad isgyventi... Nenoriu jusu provokuoti ar izeisti, tiesiog iskilo klausimas  - kodel taip - zudymas vardan isgyvenimo???

ps ar nekeista - suneli Pipira uzmuse  numesta nuo tlto - visi sukresti, kasdien i skerdykla eina tukstnanciai kiauliu, verseliu - tai jau statistika..

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Jūsų klausimas kaip esė

Palinkėčiau rast bendraminčių, kad galėtumėte pasidalinti kylančiais išgyvenimais.

"zmogiskame pasaulyje viskas vyksta atvirksciai - tik konkurencineje kovoje mes turime "laimeti" vieta po saule - darbe ar santykyje su moterimi? "     

Žmogus aukščiau už kūriniją, kad vadovautusi vilko logika. Bet sutinku dažnai gyvenime sutiksime minioje vilkų, bet ar jais norime sekti?

Ps. man ir gaila Pipiro

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...