Šv. Mišių užsakymas

Paklausė Tema: Visi kiti
Ar Dievas kitaip išgirsta, priima, išpildo intencijas, už kurias meldžiamasi užsakant šv. Mišias, ir tas, kurios tėra JAM išsakomos asmeninėj maldoj šv. Mišių pradžioje? (dėl materialinių sunkumų ne visada yra galimybė užsakyti šv. Mišias) Ačiū.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Sveiki,

Svarbiausia, jog trokštate dalyvauti Šv. Mišiose ir suprantate jų vertę. Kunigas meldžiasi žmonių išsakytomis intencijomis, bet Eucharistija yra bendruomeninė malda, todėl normalu, kad kiekvienas turi savo intenciją. Savo intencijas reikėtų išsakyti per aukos liturgiją, o ne pamaldų pradžioje, tada kada aukojama duona ir vynas.

"Kuogi aš Viešpačiui atsidėkosiu" - skamba psalmėse. Manichėjizmas priešino dvasinį pradą su materialiu. Skambės krikščioniškai ir turbūt netikėtai: auka - dvasinis veiksmas.

Gerai pasvarstykite ar gyvenime norite tik gauti, vengdami duoti, tai susiję dalykai. Be to būdami katalikai turime pareigą išlaikyti Bažnyčią ir jos tarnus.

Sudėtinėse Šv. Mišių intencijose (kai daugelis žmonių prašo maldos) aukos tikrai nėra didelės ir aukos dydis tikrai nėra priežastis vengti aukoti. Dievas mėgsta linksmą davėją, iš širdies našlės paaukotas vienas pinigėlis vertesnis už daugelio dešimteriopai nuo pertekliaus duodamą auką.

 

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...