Prakeiksmas ir užkalbėjimas

Paklausė Tema: Egzorcizmas
Sveiki,

noriu daugiau sužinoti apie prakeiksmus ir užkalbėjimus. Ar jie yra? Jei yra kaip su jais kovoti ir nuo jų išsivaduoti.

Vaikystėje dažnai saugojau savo giminaičių vaikus. Ir prisimenu kaip viena moteriškė  kartą man pasakė ''Svetimus prižiūri - savų neturės''.
Jau antri metai su vyru bandome susilaukti vaikų. Sveikata tam, atrodo, yra. Tačiau pastoti nesiseka. Ir karts nuo karto man mintyse sugrįžta tos moters pasakyta frazė. Taip pat ir kai kurių kitų žmonių pikti palinkėjimai.

Jaučiuosi gana kvailai šito klausdama, bet žinau,  kad noriu išgirsti konkretų atsakymą į tai,  ar gali mano gyvenimą paveikti svetimų žmonių užkalbėjimai ar prakeiksmai.

Iš anksto dėkoju

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Gali būti, kad tai tiesiog Jūsų padaryta sąsaja. Kadangi neišvengiamai kyla klausimas "kodėl?", į jį bandoma visaip ir visur ieškoti atsakymo.

Yra tam tikros "sąlygos", kad užkeikimas ar užkalbėjimas "suveiktų" - pvz. pikta ano žmogaus intencija, arba aužkalbamojo asmens laisvas sutikimas priimti užkalbėjimą. Jūsų pasakojamu atveju panašu, kad ana moteriškė viso labo citavo patarlę ir tiek.

Ramybės dėlei siūlyčiau pasimelsti paprasta malda: "Viešpatie, atsižadu bet kokio supančiojimo ar priespaudos dėl anos moteriškės žodžių. Atsisakau juos priimti kaip veikiančius. Savo Krikšto galia atsižadu bet kokio bendradarbiavimo su piktąja dvasia ir atsiduodu Tavo meilei bei Tavo mylimojo Sūnaus Brangiausiojo Kraujo apsaugai. Amen".

Derėtų pasimelsti Kristaus Kraujo litaniją.

Na ir žinoma, galima paprašyti, kad šia intencija būtų paaukotos šventosios Mišios.

Ir tada išmesti visą šitą reikalą iš galvos :) Kad kipšas negalėtų juo "groti" ir varginti :)
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...