noriu ant kaklo nesioti kryzeli, visi atkalbineja mane kad tai blogas zenklas, tai kaip yra?

Paklausė Tema: Visi kiti

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymai: (2)

Atsakė
Jei tikite, kad Jėzus Kristus yra jūsų gelbėtojas, tai kryžius yra Jėzaus mirties už mus simbolis. Nežinau geresnio ženklo:))
Atsakė
šiek tiek papildysiu...

kryžius šiandien tampa vienu iš labiausiai pop kultūros nuvalkiotų simbolių (kaip ir pvz. žodis "meilė"). Tai anaiptol nereiškia, kad Kryžiaus vertingumas sumažėjo. Tiesiog išaugo atsakingumo lygmuo - jei jau šiandien nešioti kryželį - tai tą daryti reikia sąmoningai.

Lady Gaga kryžius užsisiuvo ant liemenuko, Kaziuko mugė pilna nušlifuotų beveidžių ir kažkokių "kosminių" kryželių kurie patogūs, nieko nesakantys ir kiekvienam gali reikšti ką tik nori... Kai kam (tai ko gero tie "visi" kurie jus atkalbinėja) tai yra mirties ženklas kuris asocijuojasi su kapinėmis, laidotuvėmis ir pan.

Krikščioniui kryžius yra Išgelbėjimo iš nuodėmės bei mirties ženklas. Matydamas (ar nešiodamas) kryžių jis išpažįsta savo tikėjimą:   kad Jėzus Kristus - Dievo Sūnus - prieš du tūkstančius metų įsikūnijo ir tapo žmogumi. Vienam iš mokinių Jį išdavus Jis buvo nukryžiuotas, nužudytas, tačiau trečiąją dieną prisikėlė iš numirusiųjų.

Jis skelbė, kad ši Jo mirtis yra mirtis už mūsų nuodėmes. Jisai pasiaukojo ir numirė už mus, sunaikindamas mūsų kaltes, ir taip atvėrė mums keliąį amžinąjį gyvenimą po žemiškosios mirties.

Todėl krikščioniui kryžius yra džiugus ir viltingas ženklas - jis padeda nenusiminti sunkumuose, neprarasti vilties nepasisekimuose, išsivaduoti iš nevilties, nugalėti vienišumą, grumtis su nuodėme, dovanoti nesavanudišką meilę bei priimti tiesą apie save.

Nešioti ar nenešioti kryžiaus - tai tikėjimo klausimas. Jei tikite Jėzumi Kristumi bei tuo, kad Jis Jus išgelbėjo iš nuodėmės bei mirties - nešiokite kryželį (patarčiau susirasti tokį, kuris būtų ne koks nors "beveidis", bet "tikras" - su Nukryžiuotuoju). Jei Jums šitie dalykai "dzin" - tada, manau, neverta... Tiesiog - tai yra stiprus ir reikšmingas ženklas. Neverta jo "švaistyti" bereikšmiškai.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...