Klusnumas ir kaip jį ugdyti

Paklausė Tema: Visi kiti
Paminėjote, kad klusnumas labai svarbus kiekvieno krikščionio praktikoje(kaip vienas iš daugelio Dievo valios vykdymų). Kaip paprastam žmogui ugdyti tą paklusnumą ir kam reiktų paklusti, nes su kunigais ir vienuoliais kaip ir aišku(paklusti tam, kuris už tave yra viršesnis).
Dėkui.
Susijęs su atsakymu į klausimą: Dievo valio vykdymas

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Manau, kad raktas į šią dorybę yra paslėptas tarnavime.

Patarnauti kitam žmogui - šypsena, žodžiu ar padrąsinimu, geresnės ar pirmesnės vietos užleidimu, leidimu pasakyti paskutinį ar sprendžiantį žodį ir t.t.

Kaip to mokytis?

Manau du keliai čia ypač svarbūs. Vienas iš jų - liturgija. Nes liturgija (šv.Mišių ar kitokių maldų šventimas) yra tarnavimas Viešpačiui. Joje ko gero giliausiai ir slėpiningiausiai galime pirmiausiai ne teoriškai, bet tikrai per patyrimą susitikti Tą, kuris būdamas Visagalis, tapo Tarnu man - kad pasitarnautų man mirdamas ant Kryžiaus, kad laimėtų man amžinąjį gyvenimą.

Antrasis kelias - Jėzaus atpažinimas kitame žmoguje. Ir tarnavimas Jam tame žmoguje. Hmz... skamba žiauriai paprastai :))) Bet kiek jau laiko bandau tą daryt - nuolat klumpu :) Gal ir gerai - tikiuosi, kad taip auga mano nuolankumas :)))

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...