Ar nereikėtų išleisti Šventojo rašto su komentarais?

Paklausė Tomas Rugsėjo 24, 2011 Tema: Biblija
Ar nereikėtų išleisti Šventojo rašto su komentarais? Nesenai girdėjau per Marijos radiją pasakojimą apie Šventojo rašto eilutę "Lengviau kupranugariui išlysti pro adatos skylute, negu turtuoliui patekti į Dangaus karalystę." Kad buvo tokie vartai, kur kupranuraris pralysdavo tik atsiklaupęs, taigi ir turtuolis jeigu nenusižeminęs sunkiai pateks į Dangaus karalystę.
O taip atrodytu mažai ką pasako šita eilutė "Lengviau kupranugariui išlysti pro adatos skylute, negu turtuoliui patekti į Dangaus karalystę." Tarsi neįmanoma.

Atsakymų: 1

Atsakė bralgis Rugsėjo 24, 2011
Viena vertus - taip. Kita vertus, ypač jauniesiems, kuriems angklų kalba nėra kliūtis - atsiveria interneto platybės, taipogi elektroniniai resursai. Galima susirastyi ne vieną kokybišką komentarą.

Kita vertus, reikia prisiminti, kad geriausiai Bibliją paaiškina pati Biblija. Žmogus kuris neskaito Biblijos, o tesiliečia prie jos ištraukomis - paskaitydamas vieną ar kitą gabaliuką (bet nebūdamas perskaitęs jos bent du kartus ištisai visos) - galiausiai prisiriš prie komentarų, kurie, vėlgi, nėra tobuli ar pilni.

Geografinės, istorinės, kalbinės ir kitokios žinios prideda supratimo, bet jos negimdo tikėjimo :))) Patikrintas faktas! Supratimas, kad buvo tokie vartai, retai kada atveda žmogų iki supratimo, kad jis yra širdies turtuolis ir todėl pats sau siaurina kelią į Dangaus Karalystę :)

Taigi, atsakymas būtų: "taip, reikia", o kartu: "ne, nereikia - skaitykit Bibliją!" :)))
Užduoti Klausimą

Temos


...