Nesutinki mylėtis - reiškia nemyli?

Paklausė Tema: Lytiškumas
Mano vaikinas man pastatė tokią sąlygą.Jis sako, kad mes nebebūsime pora, nes aš atsakau jam duoti tai, kas būtų "geriausias meilės įrodymas".Aš tikrai jį myliu, bet tas faktas, kad mes nesusituokę mane neramina.Kaip jį įtikinti, kad palauktume?Aš nenoriu jo prarasti.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Sorry už aštrų atsakymą, bet...

Tikimybė, kad jį prarasi, jei sutiksi su jo reikalavimu - žymiai didesnė. Jei žmogus reikalauja "meilės įrodymų" - tai reikėtų pabandyti su juo kalbėtis apie pasitikėjimą.

Nenoriu spręsti apie jį už akių, bet kiek pažįstu vyro mąstyseną tai... šitie žodžiai gali reikšti tiesiog: "aš nekantrauju!" :))) Suprantu, kad ant kortos pastatyta labai daug. Bet kartu tai yra galimybė Tavo vaikinui išmokti geriausią gyvenimo pamoką apie meilę - ji niekada nenaudoja galios ir leidžia kitam laisvai apsispręsti, nespausdama jokiais ultimatumais.

Labai, labai raginu klausytis savo nerimo. Šiuo atveju Tavo intuicija yra teisi, nes šio apsisprendimo pasekmės siekia žymiai toliau negu "iki santuokos". 

Svarbiausia - klausk savęs apie laisvę. Juk atidavusi jam save - nebebūsi visiškai laisva (kiek esi dabar) - rinktis, ar nesirinkti santuoką su juo. Taipogi ir jis jau bus tau įsipareigojęs, nes bus vienintelis, kuris gavos iš tavęs tokią dovaną.

Kaip sako vienas protingas žmogus - yra pavojus, kad santuoka tokiu atvejus bus ne laisvai pasirenkama, bet į ją bus tiesiog "nuslystama". Taigi, ant kortos pastatytas jo pasitikėjimas tavimi (jei jam reikia tavo meilės įrodymų, tai gali būti ženklas, kad jam dar reikia mokytis pasitikėti tavimi - ir lytinio gyvenimo pradžia tikrai nėra tinkamiausia priemonė...), o tuo pat metu - ir santuokos patikimumas.

Manau... bandyk su juo kalbėtis. Jei jis išgyvena geismo pagundą, tada Tavo tikslas yra atverti jam akis, kad šalia to ko jis trokšta egzistuoja daugybė dalykų jūsų santykiuose. O jei jis tikrai nepasitiki, tada reikėtų bandyti jo klausti kokie gi ženklai be šito jam galėtų atskleisti Tavo širdies nuostatą.

Juk akivaizdu, kad lytiniai santykiai negali būti meilės įrodymas, nes žmonės mylisi ir nemylėdami vienas kito :)))

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...