tikejimo kelias

Paklausė Tema: Religija
Sveiki

Daznai mastydavau apie gyvenimo prasme ir apie visa mus supancia aplinka, kol galiausiai supratau kad mokslas  neatsakys i man labiausiai rupimus klausimus ir kad netgi neverta gaisti laiko, nes rytoj gali buti mano paskutine diena,todel klausdavau saves - o kas jeigu po mirties tikrai egzistuoja kitas gyvenimas? Itikejau i Dieva, pradejau lankyti baznycia, skaityti Biblija. Mano mastymas keiciasi, bet as nezinau ar tai tikrai gerai ir kur mane tai gali nuvesti?Kartais del atsirandanciu dvejoniu lyg ir noretusi viska mesti ir grizt i praeita gyvenima,  bet negaliu! daug laiko tam atiduota,todel atrodo kad tai butu pats kvailiausias mano pasirinkimas, kuris galbut mane suzlugdytu. Kodel tikejimo kelyje taip sunku sustoti ir padaryti bent zingsneli atgal.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Tikėjimas yra ne mokslo, o gyvenimo dalykas, nelengvas , bet teisingas ir išgelbstintis kelias. Todėl sunkumai kyla visada. Reikia stengtis juos nugalėti, jėgų semiantis iš maldos, sakramentų, dvasinio vavovavimo ir lavinimosi. Apaštalams taip pat nebuvo lengva eiti Jėzaus keliu, pridedu ištrauką iš Evangelijos.

Jn 6, 60-62. 66. 67-69

Tai išgirdę, daugelis jo mokinių sakė: „Kieti jo žodžiai, kas gali jų klausytis!“ 61 Jėzus, žinodamas, kad mokiniai dėl to murma, paklausė: „Jus tai piktina? 62 O kas būtų, jei pamatytumėte Žmogaus Sūnų, užžengiantį ten, kur jis buvo pirmiau?! ... Nuo to meto nemaža jo mokinių pasitraukė ir daugiau su juo nebevaikščiojo. ...  Tada Jėzus paklausė Dvylika: „Gal ir jūs norite pasitraukti?“  Simonas Petras atsakė: „Viešpatie, pas ką mes eisime?! Tu turi amžinojo gyvenimo žodžius. Mes įtikėjome ir pažinome, kad tu – Dievo Šventasis“.

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...