Kiek ilgai gali trukti sužadėtuvės?

Paklausė Tema: Santuoka
Kiek ilgai gali trukti sužadėtuvės? Ką rekomenduoja Bažnyčia? Kadangi šeimoje buvo nelaimių, vestuvės įmanomos tik po 8 mėnesių. Kas padėtų sužadėtuvių laikotarpį išgyventi skaisčiai?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Nieko baisaus tie 8 mėn. Galima ir dar ilgiau. Pvz., Italijoj yra vyskupijų, kur dėl Santuokos kreipiamasi prieš du metus, nes tiek trunka pasiruošimas Santuokos sakramentui. Draugystės laikas iki Santuokos yra labai svarbus pačiai Santuokai. Kaip kad vaisiams, kad skaniai juos valgytum, reikia leisti prinokti, taip ir Santuokai, kad ji būtų patvari, reikia draugavimo laiko. Juk tai palaimintas su visom patirtim laikas, kurio niekada neturėsit :)

Pirmiausia dėl to laiko išgyvenimo skaisčiai - nepradėkit gyvent kartu. Planuokit pasimatymus, išradingai ieškokit būdų, kaip parodyt viens kitam meilę be lytinių santykių. Visai kitaip tuomet išgyvensit pačią Santuoką, pirmąją naktį... Pirmiausia gerbkit vienas kitą, ugdykit tą pagarbą. Ji gal net ir už meilę turėtų eiti pirmiau.

Na, turbūt pakankamai pasakiau :) Jau ir taip, turbūt, daug kas skaitydami piktinasi, kad kaip kunigas gali visa tai išmanyt, kaip jis drįsta apie tai kalbėt ir dar mokydamas :)

Tiems, kam pikta, nurimkit. Aš tik atsakau klausiančiam. :)
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...