Vyras nesutinka naudotis NŠP-nuodėmė abiems?

Paklausė Tema: Lytiškumas
GJK,  
 Vyras atsisako intymiam gyvenime naudotis natūralaus šeimos planavimo principais. Jis toliau pasikliauja nutrauktu lyt.aktu, kas yra nuodėmė. Ar man pasisakius tai per išpažintį ir toliau skaitysis man už nuodėmę, nors šnekinu vyrą mylėtis  nevaisingomis dienomis "iki galo", bet jis nesutinka?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Jeigu Jūs aptarėte šį klausimą su vyru išsakydama savo norą naudotis NŠP, tačiau jis nesutinka ir pats imasi veiksmų kurie daro lytinį aktą nebeatviru gyvybei - tada Jūs nedarote jokios nuodėmės.

Ir vis tik, rekomenduoju Jums per Išpažintį bent jau įvardyti šią situaciją kunigui.

Motyvas labai paprastas - kad neliktumėte viena su šia problema. Išsakyti šiuos sunkumus Dievo akivaizdoje, dalyvaujant kitam žmogui - tai didelė kliūtis velniui, trukdanti Jus gundyti arba Jums meluoti (pvz. kad Jūsų santuoka nevykusi, kad Jūs nesugebate tinkamai liudyti savo tikėjimo, kad vyras Jūsų nemyli ir visokios panašios nesąmonės).

Šio sunkumas išsakymas per Išpažintį padės apsisaugoti ir nuo pagundų, kurių tikrai bus - pvz. nepasitikėjimo pagunda, savęs ir kitų  nuvertinimo, nemeilės ar pan. - nuodėmė juk visada liečia ne tik nusidėjėlį, bet ir jo aplinką.

Taigi, jei Dievas davė Jus Jūsų vyrui kaip pranašę (kuri pačiu savo elgesiu, nusistatymu ir vertybėmis liudija jam Dievo Valią), tada Jūsų darbas - tiesiog būti savimi su ramybe (kad šioje vieoje dėl lytinio akto neatvirumo gyvybei nėra Jūsų nuodėmės) ir meile vyrui, kuriam Dievas taipogi turi atsivertimo planą bei laiką :)

Svarbu tik, kad šis sunkumas būtų atviras ir Dievui (geriausiai - per Išpažintį), vengiant tačiau savęs kaltinimo (kuo moterys gundomos dažniau nei vyrai) ir paliekant vyrui jo atsakomybę už jo veiksmus.

Teneaptemdo ši problema Jūsų meilės :) Įtiknėkite vyrą ir toliau, tačiau nepasiduokite nusivylimo ar nevilties pagundai. Kol kas Jūsų ir Jūsų vyro intymiausias meilės parodymo būdas yra toks - netobulas. Na ir kas? :))) Nejau manote, kad laikantis NŠP jis jau būtų be priekaištų? :) Anaiptol.

Šio - meilės - kelio pabaiga yra ne šioje žemėje. Todėl ramiai rūpinkimės šia diena užuot svajoję apie ateitį kurios dar neturime arba ilgėdamiesi praeities kurios jau neturime. Šiandien Jūsų situacija tokia. Ir tai reiškia, kad esate pašaukta džiaugtis tokiu meilės parodymu vienas kitam, nes jis šiuo metu Jūsų situacijoje yra tobuliausias -

Jūsų vyras užtveria kelią atsivėrimui naujai gyvybei, Jūs tam nepritariate ir jį įtikinėjate. Taigi - Jūs padarote viską ką galite. Daugiau jau priklauso tik nuo Šventosios Dvasios. O Jūs - džiaukitės savo santuoka ir saugokitės pagundų apsiniaukti ar pradėti save kaltinti dėl savo vyro nuodėmių.

Labai džiaugiuosi Jūsų branda ir paklusnumu vyrui. Manau, kad ši judviejų vienybė yra tikras Dievo buvimo Jūsų santuokoje ženklas. Dėkokite už jį :)

Na, o aš pasimelsiu už Jūsų vyrą :) Kietakaktiškumas, šiaip jau, yra žavus bruožas :)))
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...