Tegu bus Pagarbintas,iš smalsumo pasikrikštyjau pas jehovistus

Paklausė Tema: Krikštas
Iš smalsumo pradėjau bendrauti su jehovistais ,ir apsimečiau,kad jie man patinka ir po kurio laiko pasikrikštyjau pas juos.Po to iškart iš jų išėjau,nutraukiau ryšius,nes išvažiavau į kitą miestą.Lankau vėl Katalikų bažnyčią,bet nesisakau apie jehovistus, tik kažkaip sunku ant dūšios.Ką daryt toliau?Dėkui.Agnius.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Jūs padarėte nuodėmę. Iš tiesų žaidėte dvasiniais dalykais. Smalsumas aprašytas jau Pradžios knygoje, kai velnias gundė žmogų nepaklusti Dievui. Žmogui buvo smalsu ir jis patyrė, ką reiškia smalsauti. Smalsumas yra bloga savybė. Savo smalsumu, jūs išdavėte Katalikų Bažnyčią. Kodėl? Čia tas pats, kai savo mamai nežinant, susirastumėte kitą moterį ir teigtumėte, kad mamos neturiu, noriu būti jūsų sūnus. Skamba absurdiškai, bet jūs taip pasielgėte. Tegul tai neskamba kaip baisūs kaltinimai Jums. Gyvas pokalbis turbūt duotų daugiau informacijos, kas gi pasidarė, kad jums šovė mintis taip pasielgti, kaip pasielgėte.

Turėtumėte atlikti išpažintį ir nuodėmklausiui viską paaiškinti, kaip, kodėl taip atsitiko. O nuodėmklausys jau priims sprendimą, užduos atgailą. Šis internetinis puslapis juk ne klausykla. Nueikite išpažinties.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...