Kaip puikiai pasiruošti pirmajai komunijai?

Paklausė Tema: Komunija
Garbė Jėzui Kristui,

Hm... Kai savo laiku kai visi bendraamžiai priėmė pirmąją komuniją, aš kažkaip sugebėjau šito "išvengti" :) juolab kad mano šeimoje tai nėra svarbu.
Šiaip nesukau sau dėl to galvos, kol.... Šią vasarą, jau būdama beveik pilnametė, po didelių dramų pamilau Jėzų iš visos širdies ir pasiryžau juo sekti visą savo gyvenimą. Nuėjau pas savo parapijos kleboną, kuris yra labai draugiškas, ir jis man leido prieiti pirm. Komunijos per šias Šv. Kalėdas. (dvigubas gimimas! :) Taigi, gavau į rankas jaunimo katekizmą iš kurio dabar ir mokausi. Tačiau aš noriu šiai BEPROTIŠKAI laukiamai dienai pasiruošti kaip reikiant :) ir išpažinčiai, ir pačiai eucharistijai.. Tik nelabai įsivaizduoju kaip. Žinoma, aš meldžiuosi, stengiuos daryti gailestingumo darbus, tačiau manau, kad Šv. Dvasia ne be reikalo pakuždėjo parašyti jums :))  Tiesiog man bus gera sulaukti bet kokios pagalbos ar nuorodų.

Ačiū!  :) Florita

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Labas Florita,

Sveikinu dėl pirmos Šv. Komunijos. Greičiausiai reikėtų grįžti pas tą patį kleboną ir paprašyti pagalbos ar nukreipimo į grupę, kuri ruošiasi sakramentams, jei turi 14 metų, gal tau pasiūlytu ruoštis ir sutvirtinimo (Šv. Dvasios gavimo) sakramentui. Siūlyčiau įsijungti į jaunimo maldos grupę, apie ją gali sužinoti savo vyskupijos jaunimo centre arba pasiklausinėti parapijoje.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...