Ar paneigsite, kad mes turim likimą?

Paklausė Tema: Visi kiti
Ar paneigsite, kad mes turim likimą? Apr 13, 10-11 "Jei kas skirtas nelaisvei, į nelaisvę eina. O kam lemta žūti nuo kalavijo, tas ir bus kalaviju nužudytas"

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymai: (3)

Atsakė

"Jį /Žvėrį/ garbins visi tie žemės gyventojai, kurių vardai nuo pasaulio sukūrimo neįrašyti nužudytojo Avinėlio gyvenimo knygoje." (Apr 13,8) - pora eilučių prieš tai.

Visi tie, kurie nuo pasaulio sukūrimo (per visą žmonijos istoriją) neįrašyti nužudytojo Avinėlio gyvenimo knygoje, jie ir skirti nelaisvei, jiems ir skirta būti "kalaviju nužudytiems". Todėl, kad PATYS nusidėjo velniop ir ten pasiliko, PATYS atsidūrė Priešo teritorijoje nusidėdami tenai. Todėl jiems ir skirta pražūtis, nes atsidūrė pražūties 'teritorijoje" PATYS. Todėl jie ir "į Knygą neįrašyti".

P.S. Skaitant Šventąjį Raštą reikia skaityti ne kiekvvieną eilutę atskirai, bet pažiūrėt, kas prieš ir po parašyta. Taip pat ir visą Švento Rašto kontekstą.

Plačiau apie Švento Rašto skaitymą skaitykite čia: http://katekizmas.lt/kbk1996p2003/N1073B.html

 

Atsakė
Jei likimą turim omenyje kaip Dievo mums duodamą kelią, tai likimą turim, bet dar mums yra leidžiama daryti ir mūsų sprendimai. Šia eilutę gerai komentuoja vyskupas J.Skvireckas.
Atsakė
Taip, paneigsiu. Jei Jus pvz: apvagia, tai nera ko kreiptis i policija, nes Jusu likimas buti apvogtam ir jei tikim likimu prapuola musu laisva valia ir atsakomybe. Vadinas ka mes bedarytume, viskas taip turejo buti. Vadinasi gyvenime galim but bet kuo ir elgtis bet kaip, vistiek kaltas bus likimas o ne mes patys.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...