Naujagimio Krikstas , Baznycia , Marija .

Paklausė Tema: Krikštas
Sveiki turiu kelis klausimus.
1.Vaikas yra krikstytas dar nezinodamas Jezaus Kristaus ir nesuprantantis ka su juo cia dabar darys tas naujagymio krikstas , Biblijoje nera parasyta apie vaiku kryksta tai kodel gi Kataliku baznycia tai daro ?
2.Ispazintis - Biblijoje nera kalbama apie sakyma zmogui savo nuodemes tai kodel kataliku baznycia tai daro ? As manau nuodemes reikia sakyti tik Jezui Kristui ir tik jo prasyti atleidimo uz jas .
3. Melsdamasis Marijai tu meldiesi numirusiam zmogui ir Jezus pasake kad : “You shall not make for yourself an image in the form of anything in heaven above or on the earth beneath or in the waters below. atsiprasau uz anglu kalba bet as skaiciau Biblija angliskai ir pats geriau suprantu angliskai . Bet cia yra rasoma kad tu neturi melstis arba garbinti paveiksla is rojaus zemes arba zemiau jos ir zemiau vandenynu . Mes Kataliku baznycioja meldemes Marijos paveikslui kuris buvo kaireje Jezaus Kristaus . Siaip dabar neinu i Baznycia nes netikiu kad nuejimas i pastata kiekviena sekmadieni izgelbes mano siela . Aciu uz demesi .Lauksiu atsakymu .

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
1 kūdikiai krikštijami ne savo, o savo tėvų tikėjimu.

2 Kristus nuodėmių atleidimą patikėjo Bažnyčiai, o Bažnyčia nustatė to atleidimo formą - asmeninę išpažintį.

3 Bažnyčioje vyksta "šventųjų bendravimas", kuriam vykstant bendraujame ne su mirusiųjų atvaizdais, o su Dievo garbėje esančiais gyvais šventaisiais.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...