Ar gali kriksčionis valgyti šunis, kates?

Paklausė Tema: Visi kiti
Ar gali kriksčionis valgyti šunis, kates?  Juk pagal Jūsų atsakymą į klausimą: Kur po mirties keliauja gyvūnų sielos? Jūsu atsakymas: Niekur. Gyvunai neturi dvasinės nemirtingos sielos. atsakė kun. Gintaras OFS
Tai ar kiaulę, ar karvę, ar šunį ar katę valgysim koks skirtumas vistiek pagal Jus jie neturi dvasinės nemirtingos sielos?Tai kodėl tiek daug žmonių nesusimąsto valgydami vištieną, jautieną, o kai kas nuskriaudžia šuniuką ar katytę tai tragedija?
Juk Kinijoje, Pietų Korėjoje normalu valgyti ir šunis(delikatesas). Tai ar valgyti kiaulieną ir skaityti, kad nieko blogo nedarai(nors ta kiauliena nesenai buvo gyva ir kriuksėjo), o kai kažkas nuskriaudžia šuniuką laikyti tragediją, tai ar tai ne veidmainystė?Panašiai kaip negražų žmogų užgavai tai nieko, o jei gražų tai negerai. Ir tas žmogus ir tas žmogus, ir tas gyvūnas ir tas gyvūnas.
http://www.youtube.com/watch?v=Z9J5WxELb6Y
http://www.youtube.com/watch?v=J_U547IzTRs

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Negalima gyvūnų kankinti. Ne apie valgymą eina kalba. Jei yra badas, tai "skanaus" - gal katė ar šuniukas išgelbės Jums gyvybę :)

Viens dalyks, kai žudoma iš malonumo, pramogos ir pan., kitas dalykas, kai gyvunai yra maistui. Ir tą pačią kiaulę, jei krikščionis nužudys prieš tai pakankinęs, padarys nuodėmę.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...