Kaip baznycia ziuri i vieno is sutuoktiniu neistikimybe? Jei vienas is jus siuo metu dvejoje ar pasirinkti savo vyra ar kita zmogu. Kaip turetu elgtis vyras ar palaukti kol ji grys ar geriau net neziureti i jos puse?

Paklausė Tema: Santuoka
Dar noriu siek tiek papildyti klausima. As savo zmona tikrai labai myliu. Ir jei atleisciau. Ji yra labai man daug visko primelavus. taip pat. mes dar auginame maza dukryte.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

As tai visada uz atleidima, jei tik zmogus to praso. Tai ir yra santuokos sakramento esme, jei vienas buvo neistikimas, kitas vis tiek neturi teises buti neistikimas. Apastalas Paulius juk raso : as tai sakau zvelgdamas i Kristu ir Baznycia. Ir jei Baznycia buvo neistikima Kristui, Kristus vis vien liko istikimas Baznyciai. Arba kaip Jahve ir Izraelio tauta kuri nuolat nuklysdavo kaip kekse ir Dievas jos vel ieskodavo. Paskaitykir Senaji Testamenta, atrasit tai ir sustiprins jus kaip vyra, kaip seimos kuniga. Ez 16

15 Bet tu, pasitikėdama savo grožiu, elgeisi su savo vardu kaip kekšė ir dosniai dalijai kekšystės paslaugas kiekvienam praeiviui – kekšystės paslaugas jam tu skyrei!

 

Ez 16

25 Ant kiekvienos kryžkelės statei savo aukštumų vietą ir kekšės elgesiu niekinai savo grožį, išsižergdama kiekvienam praeiviui. Įsismaginusi su savo kekšyste,

Perskaitykir Ezekielio knyga, rasit paguodos ir atsakyma.

 

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...