kaip myleti sawe

Paklausė nusivylusi Gruodžio 29, 2017 Tema: Dievas
Yra Dievo isakymas,mylek sawo artima kaip sawe pati. Tik ka daryti,jei nemyliu sawes,kaip ismokti myleti sawe? Kaip galiu sawe myleti,jei manes niekas nemyli,visi is manes tik tyciojasi,saiposi,kas susitinka pasitycioja is manes,del mano isvaizdos,fiziniu defektu.tai kaip man myleti save,jei mane visi tik niekina. Ir kodel Dievas leidzia is manes visiems daryti tik pajuoku objektas,uz kien nuodemes turiu kenteti?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Gruodžio 29, 2017
Patikėkite, kiekvienas, kuris drįsta iš jūsų tyčiotis sulauks savu laiku užmokesčio. Taip elgiasi žmonės kurie netiki Dievu. Dievui kiekvienas brangus žmogus, norėtas. Norėta ir jūs. Jūs esate sveikiems ir gražiems prieštaravimo ženklas. Iš pukybės kyla troškimas būti tobulu, būti kaip dievas. Bet Dievas jau yra ir jis rodo pasauliui, kad myli visokius žmones. Jūs nesate Dievo "brokas".

Aš visą gyvenimą esu apkūnus žmogus. Tai yra mano neetobulumas, dažnai jaučiu man gailestį, kitų pašaipas. Kaip aš iš tikrųjų jaučiuosi. Kartais pasvarstau galimybė, kaip numesti svorio, bet iš principo jaučiuosi mylimas. Per šitą storą kunigą Dievas dar šį ta ir nuveikia.

Kaip suprantu, dabar jūs iš tiesų tikite žmonėmis, ką jie jums sako apie jūsų išviazdą, nes tai akivaizdu. Bet ar tikite kad esate Dievo norėta ir mylima? Kai atsakysite sau į šį klausimą, patikėkite kuo toliau tuo labiau jums bus vienodai.

Kiek suprantu esate tikinti. Tad nepamirškite Jėzaus patarimo melstis už priešus. Ar jei to nusipelnė? Jėzus mano kad taip.
Užduoti Klausimą

Temos


...