dukrą įtraukė jehovistai

Paklausė anonimas Lapkričio 16, 2011 Tema: Visi kiti
Sveiki. Dar nepilnametę mūsų dukrą klasiokė su mama įtraukė į Jehovos organizaciją. Visaip stengėmės pakeisti jos nuomonę, liautis su jais bendrauti - niekas nepadėjo, nei mūsų ašaros. Dabar jai tuoj sukaks 18m, bijome, kad tada įstos į jų organizaciją, ims platinti leidinius, eiti į butus. Ji tapo nejautri, fanatiška, visur cituoja bibliją, nors panašu, kad gana iškreiptą jos variantą (gal tai jų vertimas). Gal galite patarti kokiais argumentais dar galima su ja kalbėtis, kaip įtikinti neatsiskirti nuo šeimos? Ji pasirįžusi netgi palikti šeimą, jei tai jai trukdys liudyti.Netgi toks argumentas jai nesuminkštino širdies, kai pasakėm, kad ištikus bėdai, paaukotume jai inkstą, kraujo. Ji atsakė, kad neaukotų, kad tai nuodėmė. Nejaugi jau viskas prarasta?
Susijęs su atsakymu į klausimą: Kaip kalbėtis su Jehovos liudytojais?

Atsakymų: 1

Atsakė Br.PauliusOFM Lapkričio 18, 2011

Shalom, ramybė jums!

Nenusiminkite, melskitės ir pasitikėkite Dievu. Jis tikrai kontroliuoja situaciją.

Jei ši organizacija mūsų Valstybėje turi sektos statusą, galite bandyti ją ir ypač jūsų minėtą mamą paduoti į teismą už nepilnametės suvedžiojimą. Pasitarkite ir su advokatais. Kitas žingsnis - bandykite pokalbyje su dukra argumentuoti jūsų mintis Biblija. Tais klausimais laisvai kreipkitės pas savo ganytojus arba rašykite "klauskunigo".

O su Jehovos liudytojais kalbėkitės, tik šv.Rašto žodžiais, nes paprasti žodžiai jiems ne argumentas. Pokalbyje išlaikykite ramybę ir šypseną. Jei tai iš piktojo, velnias neatlaiko sveiko humorosmiley

Yra ir gera šios istorijos pusė: galite padėkoti Dievui, kad jūsų dukra užsidegė skaityti Bibliją ir nori bent kažką nuveikti gero Dievo garbei ir žmonių išganymui, kad ir tokioj formoj. Žinoma, susitaikyti, kad ji liktų toje sektoje nereiktų. Paveskite visą šį reikalą Dievo Motinai. Jėzus mums irgi duoda patarimą, kad šį veislė nešvaroma kitaip, kaip tik MALDA ir PASNINKU.

Sėkmės!

Maldoje už jus ir jūsų dukrą.

 

Užduoti Klausimą

Temos


...