Sveiki,koks bažnyčios požiūris į šeimą,kurioje yra smurtaujama (santuoka bažnytinė)?Kaip elgtis,skirtis negali,bet ir gyventi nebeįmanoma?Ką apie tai kalba ŠV. Raštas?

Paklausė Tema: Santuoka

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Galima atsiskirti, jei jau neįmanoma kitaip. Ir tai nebus kliūtis eiti sakramentų. Kliūtis eiti sakramentų buna, kai išsiskiriama ir gyvenama su kitu žmogum be Santuokos sakramento "kaip vyras ir žmona".

"1 Jėzus, iškeliavęs iš ten, atvyksta į Judėją ir Užjordanę. Ir vėl žmonių būriai skuba pas jį, o jis vėl moko, kaip buvo pratęs. 2 Tada atėjo fariziejų, kurie, spęsdami jam pinkles, klausė jį, ar galima atleisti žmoną. 3 Jis atsakė jiems: „O ką jums yra įsakęs Mozė?“ 4 Jie tarė: „Mozė leido parašyti skyrybų raštą ir atleisti“. 5 Tuomet Jėzus prabilo: „Dėl jūsų širdies kietumo parašė jums Mozė tokį nuostatą. 6 O nuo sukūrimo pradžios Dievas sukūrė juos kaip vyrą ir moterį. 7 Štai kodėl vyras paliks savo tėvą ir motiną ir glausis prie žmonos, 8 ir du taps vienu kūnu. Taigi jie – jau nebe du, o vienas kūnas. 9 Ką tad Dievas sujungė, žmogus teneperskiria!“ 10 Namie mokiniai vėl klausė Jėzų apie tą dalyką. 11 Jis atsakė: „Kas atleidžia savo žmoną ir veda kitą, tas nusikalsta pirmajai svetimavimu. 12 Ir jei moteris palieka savo vyrą ir išteka už kito, ji svetimauja“." (Mk 10,1-12)

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...