Kaip išprašyti dvasias?

Paklausė Tema: Egzorcizmas
Nusipirkome namą, kuriame yra mirę du žmonės. Moteris, kuri ten pragulėjo savaitę ( buvo mėgstanti išgerti) ir vyras, kuris pasikorė. Mes tam name dar negyvenam, bet tikrai ten nejauku. Kadangi ten buvo savižudis, manau kad greičiausiai ten nelabai ramu... nes pačio namo aura ne itin maloni. Ką daryti? Nes visi sako, kad kunigo neužteks, o mediumų nežinome.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Šiaip pagal Bažnyčios mokymą, kai miršta žmogus, tai jo siela niekur nepasilieka ir nesiblaško. Ji stoja Dievo akivaizdon. Koks Dievo nuosprendis? Bažnyčia tiki Dievo Gailestingumu ir teisingumu. Būsime teisiami pagal tai, kaip mylėjom, tarnavom.
Katalikų Bažnyčios tikėjime, mokyme, moralėje ir teisėje nėra žodžio „aura”.
Na ir galiausiai, jei visi sako, kad kunigo neužteks, žinokit jie tikriausiai yra teisūs.
Lėja, susiremontuokit tuos namus, kad būtų jums jauku gyventi, kurkite ten savo gyvenimo istoriją stengdamiesi negalvoti apie praeitį. Tikintys krikščionys bent kartą per metus būna aplankomi vietos klebono, kad jis palaimintų namus, pasimelstų už ten gyvenančius žmones. Pats pastaruoju metu taip darau. Kartais reikia susitarti specialiai, kad kunigas palaimintų namus. Ir ne todėl, kad apsaugotų nuo dvasių, bet kad atneštų žinią, jog kunigas ateina pas žmones Dievo Tėvo, Sūnaus ir Šventosios Dvasios vardu, kad Dievas juos myli visada. Tai reiškia, kai ir nesiseka, kai ima baimės.
Lėja esate įbauginusi save. Kodėl? Nes turbūt dievas, kuriuo manote tikinti yra ne toks galingas, kad sprunka ir palieka jus vieną sužinojęs kokį „baisų” namą nusipirkote. :)
Kaip gerai, kad jūs nežinote mediumų. Linkiu ir nežinoti. Kiek galėjau jums padėjau. Linkiu išminties priimti teisingiausią sprendimą.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...