Ar man reikalingas egzorcizmas?

Paklausė Tema: Egzorcizmas
Sveiki,mane yra iskaudinusi viena moteris prieš 5 metus,aš jei turiu nuoskaudu sunku man jei atleisti,nes ji buvo primušusi mane nepilnamete dukra ant gatvės,parašiau pareiškima o ji grąsino su mumis susidoroti juodosios magijos pagalba,tai ir prasidejo viskas nuo to dabar kenčiu dideles kančias,drąsko ir degina mane iš vidaus,trugdo melstis svaigina ir stumdo,sukausto visa ir migdo,dingsta energija.Turiu pasidariusi aborta,esu išpažinusi šia nuodeme,bet ji mane vis dar slegia.Turiu nuoskauda savo gyminems kaikuriems kurie man nori blogo.Tikiu kaikuriais prietarais.Tikiu,kad vienu gera o kitu bloga energetika.Man visiškai sumažėjo noras eiti i bažnyčia,nebenoriu ten eiti.Kai meldžiuosi sukausto visa,svaigina,trugdo melstis,migdo,žiovauju,kelia skausma,pliko iš vidaus,perkreipia mintis,akys tiesiog vos mato.Lankiausi pas ekstrasensus turiu įraša kuriama pasakoma,kad man uždeta velnio energija,kuri pliko ir drąsko iš vidaus.Esu kelis kartus galvojusi apie savižudybe,nes buvo sunku iškesti tokius baisius skausmus,,bet kadangi labai noriu gyventi stengiausi kuo mažiau apie tai galvoti.Esu abejojusi Dievu,nes buvo perdaug sunku kentėti didelius skausmus. Mane galejo prakeikti ir linketi man blogo daug žmoniu,sveikata,sveikata kasdien vis blogeja,didelės kančios.Mes gyvenome name kuris buvo pastatytas ant labai senu kapyniu,ten gyvenant buvo labai prastos sveikatos,rasdavome visokiu neaiškiu daigtu,vatyčiu,kaukoliu,žabyčiu,smeliuko,smulkiu neaiskiu kruveliu.Kreipiausi pas būrejas ir ekstrasensus pagalbos pasake kas padarytas,bet niekuo nepadejo.Labai sunku melstis bažnyčioje,stumdo mane,žiovauju,nuobodu,trugdo kažkas ir klaidina.Jaučiuosi fiziškai visiškai išsekusi,o medikai neranda jokios ligos,sveikata silpsta su kiekviena diena.

Ar man reikalingas egzorcizmas? Kas man gali padėti? Melžiuosi daug ir kiekviena diena.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Esate visai pasimetusi. Visai sau nepadedate. Tikite viskuo, kas papuola: ekstrasensai, prietarai, burtininkai, energijos, netikėjimas Dievu, neapykanta, neatleidimas, galiausiai ieškote priežasčių ar nesate apsėsta.  

Turite atlikti rimtą išpažintį ir atsiriboti nuo bet kokių prietarų, ekstrasensų, energijų, burtų, galvojimų, kur gyvenot, ant ko pastatyti jūsų namai. Jūs esate visame tame taip įkliuvusi. Tikiu, kad nebus lengva grįžti pas Dievą, bet įmanoma.

Ar esate apsėsta aš nežinau, bet pasikalbėti su kunigu egzorcistu tiktų.

Pabandykite su jais susisiekti šiuo el pašto adresu

info@egzorcistas.lt
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...