kodėl būtent ta moteris traukia kunigus?

Paklausė indra Vasario 6, 2018 Tema: Nuodėmė
Sveiki, turiu draugę, kuriai būtent nutinka tokie dalykai, kurie nenutinka kitiems žmonėms... norime tai išspręsti kuo greičiau.
Pati sako: -Gal su manim kažkas negerai???
Prieš kelis metus buvo užmezgusi romaną su kunigu. Pati pirma dėmesio niekada nerodė, tiesiog buvo visuomet nuoširdi ir padedanti, aktyvi renginiuose, bei įvairiuose susitikimuose.. na ir taip jau atsitiko, kad kažkas nutiko tarp jų po vieno ,,susitikimo"...jų draugystė buvo įvairi,  ir savaitėmis kartais nekalbėdavo...iš mano pusės žiūrint ji buvo tik ,,mergina kurios čia ir dabar reikia išsipasakoti, pasiguosti ar dar "kažkam" tačiau po maždaug metų viskas nutrūko ir ji liko įskaudinta ir dar dabar negali jo pamiršti, nors sako kad jis jai neberūpi, tačiau žinau, kad širdies gilumoje ji jį dievina ir myli, ir jei jis tik suplotų rankomis ji grįžtų kaip šuniukas.. Tuomet sakė daugiau gyvenime nebeįsimylėsiu, nebenoriu kentėti, tegul kenčia dėl manęs...
O dabar situacija tokia: pradėjo tiesiog draugiškai bendrauti su kitu kunigu, kartais sudalyvauja bendruose vakarėliuose ir jis išgėręs tiesiog pasakė ,,ar galių tave pabučiuot? nesu bučiavęs moters" o ji aišku ir sutiko, tipiška išgėrus moteris, kuri negali pasakyti NE. Čia ir bėdos prasidėjo, jis jai kiekvieną dieną skambinėja, rašinėja,  prisiekinėja meile ir šantažuoja jog jei ji neatsakys į jo jausmus jis paliks kunigystę. situaciją gelbėja bent tas, kad jie gyvena skirtinguose miestuose ir juos skiria ne 15 min. kelio. Draugė jau pavargo nuo jo, kaltina save, kad pati ant savo galvos prisišnekėjo ir išvis, kad į kunigus, kurios pažįsta žiūri labiau kaip į draugus ir gali tiesiog bendrauti be jokių oficialumų,o gal tiesiog atsitiktinai tai nutiko? Esmė tai, kad ji jam parodo, kad nenori su juo bendraut, sakė jam ne kartą, kad nenori su juo matytis, kalbėt kiekvieną dieną, bando net rodyti savo blogiausius bruožus, nebijo ir aprėkt už skambinėjimą. Ji pasiryžus netgi jo numerį užblokuoti, tačiau ar čia problemos sprendimo būdas? ji bijo, kad jis ko nors neiškrėstų iš nevilties... Manau jūs geriausiai patarsit kaip šioje situacijoje pasielgti.
Susijęs su atsakymu į klausimą: Ar gali buti,kad isimylejau buvusi kuniga????

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Vasario 13, 2018
Tegul informuoja vyskupą apie tokius kunigo poelgius, juk turi žinutes ir skambučių registrą. Linkiu sėkmės.
Užduoti Klausimą

Temos


...