Ar pateksiu i pragara?

Paklausė Tema: Mirtis
Garbė Jėzui Kristui esu beviltiškoje situacijoje nesuvaldau savo seksualiniu aistru ir daznai nusidedu pornografijos ziurejimu, bei masturbacija atrodo meldziuosi prasau skaistumo malones dievo kad isvaduotu  is nuodemes ,bet lieku neisgirstas atrodo dievas mane apleido ir skaitau sventa rasta einu daznai ispazintie,s bet jokie dvasines kovos ginklai nepadeda vis nupuolu ir nupuolu i tas pacias nuodemes ir tas neskaistumo demonas mane kuo toliau uzvaldo kyla agresija norisi nusizudyti ir savo artimuosius nuzudyti pastovios kankina mintys apie savizudybe ar as pasmerktas pragaro ugniai?Ir kaip man issivaduoti is nuodemes jeigu visos priemones isbandytos kovoje su nuodeme patarkit ka daryti man?Sergu sizofrenija 16 kartu gulejau psichiatrinese ligoninese niekas nepadejo joks gydymas ir gydymo metodai didele kancia jauciu kuria sukelia liga ir piktojo varginimas Jeigu pakelsiu pries save ranka ir nusizudysiu ar padarysiu sunkia nuodeme?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymai: (2)

Atsakė
Jūs sergate šizofrenija. Psichonę negalę turintys asmenys stipriau jautresni intymių jausmų srityje. Svarbu, kad kovojate ir tikiu kad tikrai ir LAIMITE, ne tik pralaimit. Kovokit ir toliau jums žinomais ginklaos. Na o turimą ligą gydykite taip, kaip rekomenduoja jūsų gydytojai.
Atsakė
Jūs sergate šizofrenija. Psichinę negalę turintys asmenys stipriau jautresni intymių jausmų srityje. Svarbu, kad kovojate ir tikiu, kad tikrai ir LAIMITE, ne tik pralaimit. Kovokit ir toliau jums žinomais ginklais. Na o turimą ligą gydykite taip, kaip rekomenduoja jūsų gydytojai.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...