Kodėl kunigui negalima vesti?

Paklausė Tema: Religija
Aš nesuprantu kodėl, kodėl kunigui negalima vesti, kodėl jis turi gyventi kaip frigidinis augalas atskirtas nuo pasaulio ? Juk Dievas vyrą sukūrė būti vyru, o moterį būti moterim.
Tai yra normalu ,kad vyras patinas , vyras nori sexo, daugintis. Kodėl negali kunigas turėti žmonos kaip turi stačiatikių kunigai ? Kas iš to ,kad kunigas laikosi celibato ir išvis kam tas célibatas, Dievui.nereikia žmonių sugalvoto celibato, jis niekad neprašė to laikytis.
 Taip išeina,kad katalikų tikėjimas prieštarauja pačiam Dievui. Nes kunigas eina prieš gamtos dėsnius.
Vat kas keisčiausia pas jus yra ,kad mokinate apie šeimą, meilę kažkam, nors patys nežinote kas yra šeima, kokie santykiai šeimoje. Aš jūsų nesmerkiu tikrai.
Nesenai skaičiau interviu ir buvo kalbinamas labai gražus kunigas, keista tiesiog klausyti žmogaus ,kuris išsisukinėja apie klausimus susijusius su moterim. Juk taip normalu,kad vyras nori moters , o moteris vyro. O čia bandoma iš žmogaus padaryti šventą dvasią. Nors niekada joks žmogus nebus šventas ir neprilygs Dievui.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

"Aš nesuprantu kodėl, kodėl kunigui negalima vesti," nes katalikų kunigai laikosi celibato priesaikos, ja prisiekdami laisvai ir neverčiami sutinka nevesti.

"kodėl jis turi gyventi kaip frigidinis augalas atskirtas nuo pasaulio ?"  atsiprašau esu žmogus, vyras, ne augalas ir ne frigidinis .


"Tai yra normalu ,kad vyras patinas , vyras nori sexo, daugintis." jūsų požiūris į žmogų gyvuliškas. Ir jis teisingas, nes toks požiūris iš tiesų yra, bet jis yra pirminis ir žemiausio lygio.

" Kodėl negali kunigas turėti žmonos kaip turi stačiatikių kunigai?" nes provoslavų kunigai gali vesti, tačiau provoslavų vyskupai taip pat gyvena celibate.

 "Išvis kam tas célibatas," į šį klausimą pirmiausia atsako kiekvienas besirengiantis kunigystei ir vyras tapęs kunigu. Jums tikrai nereikia atsakymo į šį klausimą, nes jūs ne kunigas.

" Dievui.nereikia žmonių sugalvoto celibato, jis niekad neprašė to laikytis " jūs labai teisus ir su jumis sutinku 100procentų. Bet vedę kunigai nepasirodė verti gyventi santuokinį gyvenimą, prasidėjo tikrai labai didelės problemos. Anot jūsų kunigai taip įsijautė į patino rolę, kad jau tapo nesvarbu intymūs santykiai su žmona ar su kaimyne. Mes dar tikim kad Bažnyčiai vadovauja šv. Dvasia ir Kristaus vietininkas popiežius. Taigi, vieno popiežiaus ir Šventosios Dvasios nuomonės sutiko, kad tokiai nevaržomai paleistuvystei reikia užkirsti kelią. Šaką neduodančią vaisių reikia išpjauti.

"Vat kas keisčiausia pas jus yra ,kad mokinate apie šeimą, meilę kažkam, nors patys nežinote kas yra šeima, kokie santykiai šeimoje. Aš jūsų nesmerkiu tikrai." tai kaip pavadintumėte šį savo sakinį? Ar jūs mane pažįstate, ar pažįstate bent kokį kunigą? Dauguma mūsų yra augę šeimose, kilę iš šeimų, tad neaiškinkite, kad nieko nesuprantu apie šeimą. Viską aš suprantu. O jei jau galvojate, kad kunigai neturime kompetencijos kalbėti apie santuokinę ištikimybę, tai labai klystate. Celibatu patys tos ištikimybės laikomės Dievui ir Bažnyčiai. Ir panašiai kaip sutuoktiniai susiduriame ir su gundymais, ir su vargais, pralaimėjimais ir su džiugia ramybe ir džiaugsmu, kai ištveriame.
 

"Nesenai skaičiau interviu ir buvo kalbinamas labai gražus kunigas, keista tiesiog klausyti žmogaus ,kuris išsisukinėja apie klausimus susijusius su moterim " jei aš imčiau interviu iš jūsų ir pradėičiau klausinėti apie jūsų intymų gyvenimą, būtumėte labai atviras???

"Niekada joks žmogus nebus šventas ir neprilygs Dievui." belieka pasakyti AMEN. :)

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...