Krikstas jei tevai nesusitoke

Paklausė Tema: Krikštas
Sveiki. Turiu pirma dukra is pirmos santokos. Ji krikstita. Su pirmu vyru issiskyrem.santokos baznycioj nebuvo. Dabar turiu dar viena dukryte,norim krikstit,bet nesam susituoke( gyvenam kartu,pas vaika mano pavarde). Turim susituokt? Ar cia ne problema?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Turite pirmiau patys suvokti, kodėl reikalingas krikštas jūsų vaikui. Vien todėl, kad tokios tradicijos, priežastis nėra pakankama. Natalija, reikia po krikšto duoti savo vaikui krikščioniško gyvenimo pavyzdį. Jūsų nepažįstu, bet iš to ką parašėte matyt, kad gyvenimas nėra lengvas. Pirmoji santuoka iširo, dabar gyvenimas taip pat be įsipareigojimo. Atvirai kalbant, jūs nesate vienintelė tokioje situacijoje. Kunigas gali atsakyti krikštą, jei yra aiškiai įsitikinęs, kad vaikui nebus užtikrintas katalikiškas auklėjimas. Tikiuosi, kad jūsų ketinimai geri ir jūs darysite viską, ką galite, kad visi jūsų vaikai pirmiausia jūsų pačios padedmi pažintų Dievą, jo valią ir meilę mums.

Susitarkite dėl krikšto. Taip pamąstykite apie santuokos sakramentą. Gal verta jam pasirengti ir jį priimti. Tegul negąsdina pirma skaudi patirtis. Jei dar kils klausimų, rašykite.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...