noriu paklausti

Paklausė Tema: Egzorcizmas
Garbė Jėzui Kristui!
Norėčiau Jūsų atsakymų bei patarimų į šiuos klausimus:
1) Ar reikia sakyti būsimam vyrui prieš susituokiant metrikacijos skyriuje, kad lankiausi pas egzorcistą ir šiuo metu taip pat man reikalinga ši pagalba, bet jau porą metų neinu.  Kunigas apsėdimo lyg ir nematė, bet aš turiu abejonių dėl to, patiriu piktojo puolimus, nuolat galvoju apie ką bloga, esu liūdna, kupina pykčio.
2) Ar reikėtų tai sakyti prieš susituokiant bažnyčioje?
Klausiu, nes nežinau, ar pavyks anuliuoti ankstesnę bažnytinę santuoką. Būsimas vyras tikintis, tačiau jau ilgesnį laiką nebuvęs išpažinties ir taip pat turbūt nėra matęs to, kas dedasi pas egzorcistą. Bijau, kad sužinojęs gali išsigąsti. Esu nėščia ir labai noriu šeimos su šiuo vyru. Kaip aš turėčiau pasielgti?
Lauksiu Jūsų atsakymo

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Na pirmiausia nustokite abejoti, kad esate apsėsta, nes jums kunigas pasakė, kad apsėdimo nėra, o jūs abejojate. Šėtonas puola ir gundo daugelį žmonių.

Nepamirškite, jūs gyvenate nuodėmėje. Kad jūsų santuoka negaliojanti gali pasakyti tik bažnyčios tribunolas. Kol to nėra, jūs esate susituokusi moteris. Na o gyvenate su kitu vyru, taip esate nuolat laužanti duotą priesaiką. Manau, tą puikiai suvokiate, todėl esate pikta, galvojate blogus dalykus. Juk galite lankytis pas egzorcistą, bet kokia viso to nauda? Juk išėjusi iš jo ir vėl gyvensite nuodėmėje. Nustokite save kaltinti, graužti. Nes  kol kas pakeisti nieko negalite. Juolab planuojate civilinę santuoką, esate nėščia.

Ką galite daryti? Melstis, pasitikėti Dievo gailestingumo. Net ir tokioje situacijoje esate jo mylima. Taip MYLIMA. Galite skaityti šv. Raštą, eiti pasikalbėti su kunigu. Bet nereikia eiti pas egzorcistą. Jūsų pasirinktas gyvenimas sukelia jumyse sumaištį, iš to kyla pyktis.

Nors ir Jūs ir Jūsų būsimas vyras negalite eiti sakramentų, bet nereikia savęs izoliuoti, nuo to, ką dar galite patirti. Melskitės kartu, jei yra galimybė, eikite į bažnyčią į šv. Mišias. Na ir pasidomėkite ar yra galimybės pripažinti santuoką negaliojančia.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...