Pradėjau abejoti tikejimu

Paklausė Tema: Religija
Pradėjau abejoti...tikėjimu, bažnyčia, kartais net Dievu...žodžiu viskuom. Labai sunku, kai aplinkui daug netikinčių žmonių. Tikėjausi, kad šios abejonės praeis, meldžiausi, kad jos praeitų, bet vis dar kankinuos. Nesu visiškai linkusi galvoti, kad Dievo nėra ar krikščionybė yra neteisinga, jei taip pagalvoju darosi netgi baugu, bet vistiek dažnai susimąstau, kad gal aš klystu? Juk tiek daug žmonių sako, kad Dievo nėra, religijos nereikia...gal jie teisūs, o aš štai praleidžiu savo brangų laiką galvodama apie tai kas net neegzistuoja.
   Šiaip, bažinyčioje per mišias jaučiuosi puikiai, tada visos abejonės nuskrenda kažkur labai toli...bet tik išeinu ir atrodo, kad jos dar sustiprėja.
   Labai norėjau su kuom nors apie tai pasišnekėti, bet deja, neturiu tokių žmonių su kuriais tokiomis temomis galėčiau kalbėti ir pačiai drąsos trūksta. Bandžiau įsitraukt ir į Krikščionišką jaunimo būrelį, galvojau ten rasiu atsakymų, bet tiesiog jame nepritapau. Kartais manau, kad būtų žymiai lengviau, jei su kuom nors apie tai tiesiog pasikalbėčiau, bet va su kuom?
   Man skaudžiausia tai, kad tuoj priimsiu Sutvirtinimo sakramentą, o tikėjausi, kad iki jo būsiu jau "susitvarkiusi" savo tikėjimą, o dabar tiesiog atrodo, kad kažko trūksta. Kaip sustabdyti tas visas abejones?
   Nežinau ar čia išeis kažkaip man padėt, patart, bet bent jau dabar kažkiek lengviau, kai čia parašiau, ką ilgai savyje laikiau.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Pasikalbėti galite su tuo, kas jus ruošia sutvirtinimo sakramentui, parapijos kunigu, tikybos mokytoja.
Abejoti nėra blogai. Svarbu ieškoti atsakymų į jums rūpimus klausimus. Pasiskaitykite ir čia užduodamus žmonių klausimus, gal ir jums rūpi panašūs dalykai.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...