Atskiras turtas prieš santuokos sakramentą patvirtintas notaro

Paklausė Nesvarbu Liepos 4, 2018 Tema: Santuoka
Sveiki,
Planuojamos vestuvės po 2sav. Prieš 1 sav. pirktas bendras būstas padalintas dalimis būsimiems sutuoktiniams (pagal pinigų skaičių sąskaitose) po 30 ir 70procentų turto vertės.
Ar santuokos sakramentas yra tikslingas, jei įvyko toks dalinis turto pirkimas, kai galimybė pirkti buvo ir lygiomis dalimis?
Kaip tokiu atveju reikėtų elgtis, jei esu mažesniosios dalies savininkė (pradžioje palaikiusi tokį sprendimą), tačiau dabar jaučiuosi blogai, lyg manimi nepasitiki, kažkoks nešvarumo jausmas. Pinigai manęs nedomina, bet tas moralinis jausmas... Juk santuoka po poros savaičių (bažnytinė).

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Liepos 10, 2018
Na apie tai turite pasikalbėti su savo sužadėtiniu. O jeigu šis sandoris yra įteisintas kokia nors notarine priešvedybine sutartimis tai yra kanoninė kliūtis ir santuoka, nors ir būtų sudaryta, ji būtų negaliojanti. Tad turite išsiaiškinti kai yra iš tikrųjų. Jei tokie sandoriai ir pirkiniai yra įsigijami su mintimi, o ką jeigu skirsimės? Tai jūs esate teisi, kam tuoktis bažnyčioje, kai santuoka bažnyčioje yra besąlyginė.
Užduoti Klausimą

Temos


...