Ar susilaikymas gali buti zalingas.

Paklausė Tema: Lytiškumas
Iskilo neaiskumas apsilankius pas urologa. Tikrinantis sveikata daktaras atkreipe demesi i tai, kad su lytine sveikata nera viskas labai gerai, o suzinojes, kad beveik nesimasturbuoju, vos neapreke, esa jo nuomone bent karta per savaite vyrams tai daryti butina, vien tam, kad prostata butu istustinta, esa kitaip gresia impotencija..
   Suprantu, kad itakos diagnozei galejo tureti ir mano ankstesnis gyvenimo budas: nuolatinis rukymas, alkoholio vartojimas, sedimas darbas. Ir vis tik dabar svelniai tariant drasko abejones, kadangi esu virs 30 ir nevedes, nors ir nesu prarades vilties ateityje kurti seima, is vienos puses noretusi ir sveikata islaikyti, o is kitos puses, jei kada ir nusidedu masturbuodamasis, tai po to tikrai nesipasijauciu geriau (vis tiek sazine grauzia..). O gal gydytojas galejo apsirikti...
   Buciau is anksto dekingas jei galetumet, ka nors patarti siuo atveju.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Iš esmės tai klausiate, ką daryti, kad gerai jaustumėtės darydamas tai, ko negalima daryti. Geriausia išeitis - vedybos, tai nereikės ir nuodėmės rizikos, kuri išsaugotų potenciją, kuri niekam nereikalinga. Ne viskas, kas sveikatai padeda, yra dora, ir Jūs pats tai aiškiai parašėte.
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...