Ar visiems taip atsitinka?

Paklausė Anoniminis (nenoriu sakyti) Rugpjūčio 31, 2018 Tema: Nuodėmė
Sveiki, visuomet, kai pasiduodu sunkiai nuodėmei, ir ją palieku savyje, aš gaunu kažkokią bausmę dieną ar kelias po to. Ar tai būtų koks nepasisekimas ar dar kažkas panašaus, tačiau, kai ji atsitinka, aš pradedu labai gailėtis to, ką padariau, kas mano bausmę sukėlė. Tad, kai pasiduodu pagundai, visuomet vienintelis pasirinkimas man yra eiti išpažinties, kad ant širdies būtų ramiau, ir kad išvengčiau didelių nelaimių. Ar taip visiem yra, kad padarius sunkią nuodėmę, ir paliekant ją savyje, ji virsta nepasisekimu, nelaime artimoje ateityje?

Atsakymų: 1

Atsakė kun. Vytautas Rugsėjo 10, 2018
Bet koks blogis nešasi su savimi kažkokias pasekmes. Ačiū, kad naudojatės išpažintimi. Ji nėra apsauga nuo nuodėmės sukeltų pasėkmių. Išpažintis atleidžia nuodėmes.
Pavyzdžiui girtas vairuotojas pateko į avariją, kurioje žuvo žmogus. Dėl to šis vairuotojas atsisėdo į kalėjimą, prarado teisę vairuoti. Būdamas kalėjime suprato savo veiksmo blogumą, dėl to nuoširdžiai ėmė gailėtis ir nusprendė pas kalėjimo kapelioną atlikti išpažintį. Po jos jis gauna nuodėmių išrišimą. Tačiau tai nepanaikina jam laisvės atėmimo bausmės. Tikėtina, kad išėjęs į laisvę dar nevienerius metus turės mokėti moralinę žalą žuvusio žmogaus artimiesiems. Tikėtina, kad pastarieji gali būti vis dar jam neatleidę.
Taigi šis pavyzdys iliustruoja, kad kažkokias nuodėmių pasekmes mes anksčiau ar vėliau patiriame.
Užduoti Klausimą

Temos


...