Baime del ateities

Paklausė Tema: Visi kiti
Garbė Jėzui Kristui!Dar pragyvenau nedaug tik 17m. šioje žemeje, o jau neturiu noro gyventi, nejaučiu Dievo artumo, Jo pagalbos.Galvoju apie visai nereikšmingus dalykus apie darba kuo dirbsiu ir labai pergyvenu,kad blogai mokinuos ir kvaršinu galva ir draugui kuris sako jog viskas bus gerai.Ka galetumet patarti man kaip viska tai isgyvent kaip negalvot apie tokius dalykus, nors labai sirdingai tikiu, kad Dievas manes nepaliks bedoje, bet vis bandau sprest pati be Dievo.Laukiu stsakymo.

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė
Per amžius. Amen!

Kad išgyvenatte baimę dėl ateities, tai nėra nieko nuostabaus, nes yra pakankamai priežasčių tai baimei pasireikšti. Jėzus taip pat bijojo. Ypač kančios akivaizdoje ir maldoje Alyvų sode Jis labai bijojo kančios. Taigi baimė neaplenkė, net Jėzaus. Bet jei tikite, kad DIevas Jūsų nepaliks bėdoje, tai Jūs labai teisingai elgetės. Taip pasielgė ir Jėzus: Teve tebunie ne kaip aš nori, bet kaip Tu.

Jei nebūtumėte tikinti, tai nerašyčiau to, ką tuoj perskaitysite. Tačiau Jūs rašote, kad esate tikinti, tai noriu Jums pasakyti, baimę dėl ateities siunčia ne Dievas. Dievas geriausiai veikia Čia ir Dabar. Būdamas Jūsų amžiaus jau galvojau apie seminariją, bet galvojau ir apie kitus dalykus.

Dar yra tokia alegrinė istorija, kaip skęsta žmogus ir šaukia DIevo pagalbos, praplaukė trys valtys siūlydamos pagalbą, o žmogus sako, palikit mane ramybėj, Dievas mane turi išgelbėti. Taip ir nuskendo žmogelis. Kai paklausė Dievo kodėl jo negelbėjo, tai Dievas ir atskė, kadd tris kartus siuntęs pagalbą.

Jūs parašėte, kad draugas Jus guodžia, jog viskas bus gerai. Jis teisus ir savotiškai, per jo paguoda ir Jūsų stiprinimą veikia pats Dievas. Būkite išmintinga, budėkite maldoje, kad Dievas padėtų pasitikėti savimi. Jei blogai mokotės, kad tingite, tai turbūt atsakyti neriekia, kas dėl to kaltas :-), o jei nėra duota gebėjimo kažkuriems dalykams gerai suprasti pagalvokite ar tikrai prašote pagalbos, jei prašote ir neva niekas nenori padėti, tai nepamirškite Jėzaus pamokymo, kad reikia atkakliai prašyti ir jei nepadės iš draugiškumo, tai dėl Jūsų įkyrumo duos ko reikia.

Tad pirmyn su Dievo pagalba. :-)
Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...