Ar sutiksiu savo mirusią sutuoktinę?

Paklausė Tema: Mirtis
Prieš trejetą mėnesių palaidojau savo jauną žmoną. Tikiu, kad viskas stosis į savo vėžias ir gyvensiu toliau. Bet jei ateityje sukursiu naują šeimą ar užmegsiu romantiškus santykius su kita moterim ar taip nepaminsiu savo žmonos atminimo? Ar po mano mirties aš susitiksiu su ja? Ar dėl to nebus kokių nuoskaudų? Ar po mirties aš vėl būsiu su ja?

Norėdamas atsakyti į šį klausimą turi prisijungti arba užsiregistruoti.

Atsakymų: 1

Atsakė

Evangelijoje pagal Luką rašoma.

 Pas Jėzų atėjo sadukiejų, kurie neigia mirusiųjų prisikėlimą, ir paklausė: „Mokytojau, Mozė yra mums parašęs: 'Jei kieno vedęs brolis numirtų bevaikis, tuomet jo brolis tegul veda našlę ir pažadina savo broliui palikuonių'. Taigi yra buvę septyni broliai. Pirmasis vedė žmoną ir mirė bevaikis. Ją vedė antrasis, paskui trečiasis ir paeiliui visi septyni, ir mirė, nepalikdami vaikų. Galiausiai mirė ir ta moteris. Kurio gi žmona ji bus, kai mirusieji prisikels? Juk ji yra buvusi visų septynių žmona!“ 
    Jėzus jiems atsakė: „Šio pasaulio vaikai veda ir teka, o kurie pasirodys verti dalyvauti aname pasaulyje ir mirusiųjų prisikėlime, tie neves ir netekės, taip pat ir mirti jie negalės, nes bus tolygūs angelams ir bus Dievo vaikai, būdami prisikėlimo vaikai. 

Amžinybėje, Vaidai, jūsų žemiškoji žmona nebus jūsų žmona. Amžinybėje mūsų nesies tie santykiai, kuriuos turėjote žemėje. Būsime tolygūs angelams, sako Jėzus. Tai sunku suprasti, bet Amžinybėje bus vien Dievo gana.

O šioje žemėje jūs turite teisę ir galimybę vėl pamilti. Tai nebus jokia išdavystė. Jei gyvenote su savo žmona santuokoje, tai aiškiai yra pasakyta, kad santuoka trunka iki vieno iš sutuoktinių mirties. Prisiminimai, patirtys niekada nemirs, liks jumyse. Bet atsirasti kitai moteriai jūsų gyvenime nėra ženklas, kad mirusi žmona buvo nemylima. Stiprybės Jums. Ačiū kad klausiate.

 

Užduoti Klausimą

Temos

Temos


...